RockShox SID SL Ultimate Race Day 3P Flight Attendant 29" teleszkópvilla, 110 mm, 44 mm eltolás
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
A RockShox SID SL Ultimate Flight Attendant villát olyan XC versenyzőknek tervezték, akik könnyű megoldást keresnek maximális teljesítménnyel. A Flight Attendant rendszerrel ez a villa a legokosabb, leghatékonyabb és leginkább testreszabható választás a versenykerékpárodhoz. Ez a villa egy bevált alapokra épít, és modern technológiával viszi tovább. SID ihlette DebonAir+ légrugózással és teljesen új villaszár-kialakítással rendelkezik, nagyobb perselyátfedéssel és alacsonyabb súrlódással. Nagyobb gumiabroncs-hézagot és továbbfejlesztett légiutas-kísérő rendszert is biztosít, amely csak villával szerelt változatban is elérhető, és testreszabható automatikus üzemmódot kínál. A mart és eloxált korona éles megjelenést kölcsönöz a villának a rajtvonalon és a célvonalon egyaránt.
- Damping Charger verseny 2. nap légiutas-kísérő
- Elektronikus csillapítás-szabályozás a légiutas-kísérőn keresztül
- DebonAir+ légrugózás
- A csomag tartalmaz egy sárvédőt, egy sündisznót, egy Maxle Stealth tengelyt, egy akkumulátort és egy USB-C töltőt
| Szín | fekete |
| Rugóút | 110 mm |
| Tengely típusa | merev „boost” |
| Villanyak | kúpos (tapered) 1 1/8" - 1.5" |
| Tengely mérete | Maxle Stealth 15 x 110 mm |
| Kerékátmérő | 29" |
| Min./Max. féktárcsa átmérő | 160 mm / 200 mm |
| Külső gumi max. szélessége | 62 mm |
| Maximális terhelhetőség | 150 kg |
| Súly | 1650 g |
| Termék azonosító | 381150 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések