Raymon Vamok Base 29/27.5 elektromos kerékpár, szürke/fekete
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
Raymon Vamok Base 29/27.5 elektromos kerékpár
A kerékpár burkolatlan és erdei utakon való rendszeres használatra épült. Felszereltsége a tartósság, a funkcionalitás és a teljesítmény szempontjából a legjobb arányokkal rendelkezik.
| Motor |
Bosch Performance Line CX, 250/750 W, 120 Nm
|
| Váz |
29/27,5", Alloy 6061, kivehető akkumulátor, boost, 160 mm
|
| Első villa |
RockShox Psylo Silver RC, levegős, 160 mm-es, kúpos
|
| Rugóstag |
RockShox Deluxe Select, levegő, 205x65 mm
|
| Váltókarok |
Shimano Deore, SL-M6100, Rapidfire Plus
|
| Hátsó váltó |
Shimano Deore, RD-M6100, Shadow Plus, 12 sebességes
|
| Kazettás lánckeréksor |
Shimano CS-M6100, 10-51T
|
| Lánc |
Shimano CN-M6100
|
| Fékek |
Magura MT5, 4-piston, hydr. disc brake
|
| Féktárcsák |
Magura MDR-C, 203 mm/203 mm, 6-bolt
|
| Kerekek |
Raymon VR23/DT210, 6 csavaros, 15x110/12x148 mm
|
| Külső gumik |
Continental Kryptotal-F Trail, Endurance, 29x2.40"/27.5x2.40"
|
| Nyeregcső |
Raymon, 34,9 mm, ejtőkaros nyeregszár
|
| Nyereg |
Raymon 143 VM Fit
|
| Kormányszár |
Raymon 35, 0°, Ahead
|
| Kormány |
Raymon Riser 35 mm, Sweep: 9°, Rise: 20 mm
|
| Markolatok |
Raymon MTB, lock on
|
| Nem | Férfi, Unisex |
| Modellév | 2026 |
| Fokozatok száma | 1x12 |
| Szett | Shimano Deore |
| Szín | szürkés/fekete |
| Anyag | alumínium |
| Kerékátmérő | első 29" / hátsó 27,5" |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Akkumulátor | 800 Wh |
| Fékek | Hidraulikus tárcsafék |
| Villa | Légrugós |
| Rugóút | 160 mm |
| Hátsó rugóút | 160 mm |
| Teleszkópos nyeregcső | igen |
| Rugóstag típusa | Levegős |
| Termék azonosító | 403629 |



Az MTBIKER webáruházban kínált kerékpárok újak, nem használtak, hivatalos forgalmazótól származnak és teljes garanciával rendelkeznek. Több márka még élethosszig tartó vázgaranciát is vállal regisztráció esetén. Minden garanciális szerviz az MTBIKER üzletekben történik a személyes átvételt vagy a kerékpár (vagy annak egy részének) futárral történő kézbesítését követően.
- A kerékpárt kivesszük a gyártó dobozából.
- A kerékpárt összeszereljük, leellenőrizzük és beállítjuk (hátsó- és első váltó, rugóstag, villa, kerekek...)
- A kerékpárt gondosan visszacsomagoljuk a dobozba és elküldjük
- Ha a kerékpárt személyes átvételre vagy házhozszállításra rendeled, a kerékpár összeszerelve és leellenőrizve vár rád.
- Ha a kerékpárt futárral rendeled a címedre, akkor a következő feladatok várnak rád:
- Vedd ki a kerékpárt a dobozból, és óvatosan távolítsd el a védőfóliákat és a védőanyagokat.
- Rögzíteni a kormányt a kormányszárhoz (1 perc, 4 vagy 5 mm-es imbuszkulcs szükséges).
- Behelyezni az első kereket a villába (1 perc, nincs szükség szerszámra, ha a kerékpár gyorskioldós).
- A fejcsapágy csavarjának meglazítása, a kormányszár egy vonalba állítása a kerékkel, a villa nyakán lévő felső csavarok meghúzása, majd a fejcsapágy meghúzása (2 perc, 4 vagy 5 mm-es imbuszkulcs szükséges).
- Felszerelni a pedálokat a hajtókarokra, miközben be kell zsírozni a pedálok menetét, és figyelembe kell venni a megfelelő oldalt (1 perc, egy 8 mm-es imbuszkulcs vagy egy 15 mm-es francia kulcs szükséges).
- Rögzíteni a nyeregcsövet a vázba (10 másodperc, nincs szükség szerszámra, ha a váz gyorskioldós).
- Felfújni a gumiabroncsokat és szükség esetén a villát és a rugóstagot a szükséges nyomásra (2 perc, pumpa szükséges).
- Leellenőrizni az imbuszcsavarok és a gyorskioldók meghúzását (2 perc, 4 és 5 mm-es imbuszkulcs szükséges).
- Menj el egy tesztkörre! Kezeld óvatosan a kerékpárt, amíg meg nem szokjátok egymást. Ha a kerékpár tárcsafékkel van felszerelve, akkor újonnan visszafogott lesz a teljesítményük - nagyobb sebességről való 4-5 erőteljes fékezés után érik el a teljes fékezési teljesítményüket.
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések