Ravemen NT401 intelligens hátsó irányjelző
A Ravemen NT401 intelligens hátsólámpa minden utazáshoz szórakozást és fokozott biztonságot nyújt. A RAVEMEN alkalmazással saját fénymintákat hozhatsz létre, az egyszerű rajzoktól kezdve az animált GIF-stílusú effekteken, görgethető szövegeken át egészen az emotikonokig. A világítás lehetővé teszi több téma mentését és egyetlen gombbal történő gyors váltást közöttük, így a megjelenést és a jelzéseket a hangulatodnak vagy a forgalmi helyzetnek megfelelően testreszabhatod.
A feltűnő vizuális megjelenés mellett az NT401 a kerékpárosok védelmére is összpontosít. Az intelligens fékezésérzékelés automatikusan bekapcsolja a fényjelzést, amikor lassítasz, az automatikus be-/kikapcsolási funkció pedig biztosítja, hogy a lámpa mindig aktív legyen, amikor szükséged van rá. A fénymódok más motorosokkal való megosztásának lehetőségével csoportban motorozhatsz, összehangolt hatásokkal és jobb láthatósággal.
- Lehetőség saját fényminták létrehozására a RAVEMEN alkalmazásban
- Hangulatjelek, görgethető szöveg, rajzolás és animált effektek támogatása
- Több emotikon mentése gyors, egygombos váltással
- Intelligens fékezésérzékelés a lassulás kiemelt jellemzőihez
- Automatikus be- és kikapcsolás a használattól függően
- Lehetőség a módok szinkronizálására és megosztására más motorosokkal
| Betáplálás típusa | USB-C |
| Akkumulátor típusa | tölthető |
| Max. fényerősség | meghatározatlan |
| Súly | 25 g |
| Méretek | 33,7 × 33,2 × 27,5 mm |
| Akkumulátor | 500mAh 3,7 V-os lítium-polimer akkumulátor |
| Vízállóság | IPX6 |
| Fényforrás | piros COB LED |
| Csomag tartalma | NT401 lámpa, USB-C töltőkábel, ABM14 nyeregcső-rögzítő, ABM13 nyeregsín-rögzítő, használati útmutató és garanciajegy |
| Funkciók | intelligens fékezésérzékelés, automatikus be-/kikapcsolás, saját fényminták létrehozásának lehetősége az alkalmazásban, hangulatjelek, szöveges és GIF stílusú animációk megjelenítése, akár 10 hangulatjel tárolása, akkumulátor állapotjelző |
| Termék azonosító | 402743 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések