Ravemen NT301 intelligens hátsólámpa kamerával
A Ravemen NT301 egy intelligens hátsó lámpa, beépített ultraszéles látószögű HD kamerával, amely az aktív biztonságot folyamatos vezetési rögzítéssel ötvözi. A 2K felbontású kamera olyan részleteket rögzít, mint a rendszámtáblák, az útfelület és a váratlan forgalmi helyzetek, így mindig kiváló minőségű videofelvétel áll rendelkezésre az utazásról. A széles látószögű fénykialakítás növeli a láthatóságot hátulról és oldalról, hozzájárulva a biztonságosabb vezetéshez városban és azon kívül.
Az intelligens balesetészlelésnek köszönhetően a fontos felvételek automatikusan zárolva vannak a felülírás ellen, így hosszabb használat során sem vesznek el fontos videók. A hurokfelvételi funkció folyamatos felvételt biztosít anélkül, hogy manuálisan kellene felszabadítani a memóriaterületet.
- Beépített 2K HD kamera éles vezetési felvételekhez
- 138°-os ultraszéles látószögű objektívvel rögzítheted a mögötted és körülötted történő eseményeket
- Folyamatos felvétel a kapacitás miatti aggodalom nélkül
- Intelligens balesetészlelés a fontos felvételek automatikus zárolásával
- Széles látószögű hátsó lámpa a kiváló láthatóságért hátulról és oldalról
| Betáplálás típusa | USB-C |
| Akkumulátor típusa | tölthető |
| Max. fényerősség | 0 - 99 lm |
| Súly | 130 g |
| Méretek | 88 × 36 × 49,7 mm |
| Akkumulátor | 3200 mAh/3,7 V lítium-polimer akkumulátor |
| Vízállóság | IPX6 |
| Világítási idő | akár 130 óra |
| Fényerősség | 80 lumen |
| Funkciók | intelligens balesetészlelés, automatikus felvételzár, hurokfelvétel, fékezésészlelés, intelligens akkumulátorjelző, okostelefonhoz csatlakozás Wi-Fi-n keresztül |
| Csatlakoztathatóság | Wi-Fi |
| Termék azonosító | 402742 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések