Shimano kerék WHMT66 MTB 29 első 135 mm QR tubeless Center-Lock fekete
Univerzális első, hegyi, 29" gyorskioldó kerék terepfutáshoz tervezve. Féktárcsa tartó a központi záron. A széles felni (24,6 mm) az eredeti Shimano rendszerrel van lezárva, és alkalmas tömlő nélküli abroncsokhoz.
| Műszaki adatok: | |
|---|---|
| típus | MTB |
| Átlagos | 29" |
| Utána csomagolva | Elülső |
| Csomagolás | Egy pár |
| Fék/tárcsa szerelvény | Középső zár |
| Összeszerelés módja | Gyors kioldás |
| RÉGI | QR (100 mm / 135 mm) |
| Felni magasság | C19 |
| Felni szélesség | 23,9 mm |
| Kompatibilis kazettákkal | 8/9/10/11 sebesség |
| Anyag | Alumínium |
| A csomag teljes tömege | 1120 g |
| Anyag | alumínium |
| Elhelyezkedés | Első |
| Fékekhez | Tárcsafék |
| Termék azonosító | 47853 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.



Jelenleg nincsenek itt értékelések