Prologo Dimension R2 PAS CPC TiroX nyereg, 143 mm, szürke
A Prologo Dimension R2 CPC nyereg a Dimension sorozat csúcsmodellje, amelyet profi és igényes kerékpárosok számára terveztek, akik maximális teljesítményt, precizitást és prémium anyagokat keresnek. Az ergonomikus V-alakú kialakítás minimalizálja a nem kívánt mozgást, és a lapos profillal együtt aerodinamikus és agresszív vezetési pozíciót biztosít. Az eltolt anatómiai középpont optimális, előretolt ülést tesz lehetővé. A Connect Power Control (CPC) technológia egy 3D polimer szerkezettel jelentősen javítja a tapadást, a stabilitást és a rezgéselnyelést, miközben csökkenti az izomfáradtságot és javítja a szellőzést. A nyitott központi csatornával ellátott PAS (perineális területi rendszer) kiküszöböli a nyomáspontokat és növeli a kényelmet hosszú túrák során. Az intenzív pedálozás során a nagyobb kényelem érdekében a nyereg vége 40 mm-rel szélesebb. Az optimalizált EVA hátpárna 20%-kal vékonyabb, miközben magas kényelmet és tartást biztosít. A kompakt, 245 × 143 mm-es méretek ideálisak a nagy teljesítményű kerékpározáshoz.
- Súly 200 g
- Tirox könnyűfém acél síléc a jobb rezgéscsillapítás és a fokozott kényelem érdekében
- Befecskendezett szén alap
| Nem | Férfi |
| Szín | szürke |
| Nyereg szélessége | 143 mm |
| Nyeregsín anyaga | acél |
| Meghatározás | Sportos |
| Nyereg hossza | 245 mm |
| Súly | 200 g |
| Termék azonosító | 397469 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések