Selle Italia SLR Carbon S3 nyereg, 130 mm, opal white
Selle Italia SLR Carbon S3 nyereg
Az SLR Carbon Opal White nyereg a tökéletes karbon kerékpárnyerg azoknak a kerékpárosoknak, akik dobogós szintű teljesítményt és páratlan stílust keresnek. A legendás modell limitált kiadású változata exkluzív szivárványszínű borítással rendelkezik, amely a kifinomult aerodinamikus sziluettet ultramerev karbon sílécekkel ötvözi.Ez egy csúcskategóriás versenynyereg, amely innovatív karbon rétegezési módszert alkalmaz a vékony és erős karbon sínek érdekében. A stratégiailag elhelyezett és kézzel készített párnázás kényelmet biztosít hosszú futásokon egészen a célvonalig.
|
A semleges nyeregforma megtámasztja az ülőcsontokat, míg a Superflow kivágás csökkenti az érzékeny területekre nehezedő nyomást.
|
|
Kompakt forma és rövidebb lábujjrész javítja a manőverezhetőséget és a pedálozási hatékonyságot
|
| Nem | Férfi |
| Szín | opálfehér |
| Nyereg szélessége | 130 mm |
| Nyeregsín anyaga | karbon |
| Meghatározás | Sportos |
| Súly | 118 g |
| Hossz | 242 mm |
| sílécek (átmérő) | 7x9 mm |
| Termék azonosító | 394918 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések