Selle San Marco Trekking Gel Large nyereg, 196 mm
Selle San Marco Trekking Open Fit Gel Nagy nyereg
Ideális választás szabadidős lovasoknak és túrázóknak.|
A tömés speciális, biokompatibilis gél részei biztosítják a nyomás enyhítését a test legérzékenyebb részein.
|
|
A gél különösen jól működik a rezgéselnyelés területén, így egyértelműen a legkényelmesebb választás
|
| Nem | Unisex |
| Szín | fekete |
| Nyereg szélessége | 196 mm |
| Nyeregsín anyaga | acél |
| Meghatározás | Komfortos |
| Súly | 450 g |
| Hossz | 265 mm |
| Termék azonosító | 397317 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések