Selle San Marco Trekking Open-Fit L2-Large nyereg, 188 mm
Selle San Marco Trekking Open-Fit L2-Large nyereg
Élvezd a maximális kényelmet minden elektromos kerékpáros túrán a Trekking Open-Fit L2-Large nyereggel. Ez a nyereg úgy lett kialakítva, hogy élvezetesebbé tegye a napi ingázást és a hétvégi túrákat. Lehetővé teszi, hogy többet fedezz fel, hosszabb ideig biciklizz, és új kerékpárutakat fedezz fel teljes kényelemben. Magasabb párnázásának köszönhetően ideális a laza kerékpárosok számára, akik a puhább ülést kedvelik.Az innovatív Open-Fit kialakítás hatékonyan csökkenti az érzékeny területekre nehezedő nyomást, míg a speciális Matt Reflector borítás megfelelő párnázottságot biztosít a sima és kényelmes utazáshoz. Ez az L2-Large kialakítás a maga speciális méreteivel optimalizált súlyelosztást garantál a kényelem érdekében.
|
Elektromos kerékpárokhoz és ingázáshoz tervezve
|
|
Nyitott illeszkedésű kialakítás a nyomáscsökkentés érdekében
|
|
Matt fényvisszaverő borítás felfüggesztéssel
|
|
Magasabb párnázás a nagyobb kényelem érdekében optimalizálva
|
| Nem | Férfi, Női, Unisex |
| Szín | fekete |
| Nyereg szélessége | 188 mm |
| Nyeregsín anyaga | acél |
| Meghatározás | Komfortos |
| Méretek | 273 mm |
| Súly | 415 g |
| Termék azonosító | 395234 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések