WTB Rocket 260 DNA Rozsdamentes acél közepes nyereg, 142 mm
A Rocket nyereg ideális választás azoknak a kerékpárosoknak, akik az egész napos hegyi túrák során a kényelmet helyezik előtérbe. A hegyétől a sarokig ívelt profiljának köszönhetően kiváló tartást biztosít azoknak a kerékpárosoknak, akik a stabil pozíciót részesítik előnyben emelkedőkön vagy technikai terepen. Kialakításának köszönhetően a Rocket nyereg nagyszerű kiegészítő az e-MTB és enduro kerékpárosok számára. Páratlan funkcionalitást és tartást biztosít, így a kerékpározás utolsó kilométere ugyanolyan kényelmes, mint az első.
- Közepes szélességű, ülőcsontokhoz alkalmas 110–125 mm
- Méretek 145 x 260 mm
- Rozsdamentes acél talpak
- Fusion Form alaptechnológia
- Mikroszálas felület
- HLX bélés extra vastagsággal
- Súly 267g
| Nem | Férfi, Női, Unisex |
| Szín | fekete |
| Nyereg szélessége | 142 mm |
| Nyeregsín anyaga | acél |
| Meghatározás | Sportos |
| Nyereg hossza | 260 mm |
| Súly | 267 g |
| Az ülőcsontok szélességéhez | 110–125 mm |
| Termék azonosító | 386915 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések