Selle Italia SLR Carbon Superflow S3 nyereg, 130 mm
Selle Italia SLR Carbon Superflow S3 nyereg
A Selle Italia ikonikus SLR nyergének negyedik generációja a kisebb súlyra, a jobb aerodinamikára és a nagyobb kényelemre helyezi a hangsúlyt. Az újratervezett karbon váznak és az új formának köszönhetően megtartja tipikus sziluettjét, de még nagyobb merevséget, jobb rezgéscsillapítást és maximális tartást biztosít hosszabb teljesítmények során is. A kéz formájú párnák precízen illeszkednek az érintkezési zónákba, így biztosítva a kényelmet felesleges súly nélkül. Minimalista megjelenése és modern technológiája teszi az SLR Carbon Superflow-t ideális választássá az ambiciózus motorosok számára.|
Innovatív karbon sílécek – rendkívül könnyűek, erősek és tartósak, jobb rezgéscsillapítással
|
|
Superflow technológia – nagy központi kivágás a nyomás enyhítésére az érzékeny területen
|
|
Kézzel készített huzat - ultrakönnyű, elegáns és precízen kidolgozott a maximális kényelem érdekében
|
|
Semleges ergonómia – alkalmas dinamikus és statikus üléshez egyaránt
|
|
Karbon-nejlon héj – a merevség, a súly és a tartósság optimális aránya
|
| Nem | Férfi |
| Szín | fekete |
| Nyereg szélessége | 130 mm |
| Nyeregsín anyaga | karbon |
| Meghatározás | Sportos |
| Nyereg hossza | 242 mm |
| Súly | 118 g |
| sílécek (átmérő) | 7x9 mm |
| Termék azonosító | 354127 |
Változat Selle Italia SLR Carbon Superflow L3 sedlo, 145 mm
Dobrý den,jakou ma sedlo nosnost?
Dobrý deň, výrobca udáva max. nosnosť 120 kg.
Változat Selle Italia SLR Carbon Superflow L3 sedlo, 145 mm
Dobrý deň ,dá sa toto sedlo aj vyskúšať? A ak áno je možne skúšobné sedlo takzvanú testovačku vyzdvihnut aj na predajni v BB?
Változat Selle Italia SLR Carbon Superflow L3 sedlo, 145 mm
Dobry den, ma tato varianta take prodlouzene liziny (+10mm)?
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Változat Selle Italia SLR Carbon Superflow L3 sedlo, 145 mm