Selle San MFaceo Group Shield Dynamic keskeny nyereg, 140 mm
A Selle San Marco GrouND Shield Dynamic Narrow nyereg 140 mm széles, elsősorban terepjárásra, MTB és gravel kerékpárokra tervezték, de országúti kerékpáron is jól használható. Az univerzális forma a Shortfit nyeregkoncepción alapul, amelyet a nehezebb terepen való kerékpározáshoz igazítottak. A plusz párnázott lábujjrész növeli a kényelmet meredek emelkedőkön, míg a rövidített és visszavágott hátrész minimalizálja annak kockázatát, hogy a nadrág beakadjon nyeregben lovaglás közben. A Dynamic változat különösen alkalmas kezdőknek és hobbi bringásoknak, akik kevesebb éves futásteljesítményt futnak, és megbízható és kényelmes nyerget keresnek kiváló minőségű párnázással és tartós konstrukcióval.
- MTB, murvás és országúti kerékpározáshoz tervezve
- Sokoldalú terepjáró héjkabát, amelyet a Shortfit modell ihletett
- Extra párnázott lábujjrész a kényelemért meredek emelkedőkön
- A hátsó rész úgy van kialakítva, hogy a nadrág ne akadjon be nyeregben lovaglás közben
- Dinamikus változat mangán sínekkel
- Szénszálas erősítésű + üvegszálas erősítésű + nejlon héj
- Biohab párnázás a nagyobb kényelem érdekében
- Puha tapintású kivitel
- Lyukfedővel ellátott árnyékoló változat
| Nem | Férfi |
| Szín | fekete |
| Nyereg szélessége | 140 mm |
| Nyeregsín anyaga | mangán |
| Meghatározás | Sportos |
| Nyereg hossza | 255 mm |
| Súly | 280 g |
| Termék azonosító | 354716 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések