Wolf Tooth Waveform Small platform pedálok, ezüst
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
A Wolf Tooth Waveform prémium kategóriás platformpedálok, amelyeket Minnesotában terveztek és gyártottak. A CNC megmunkált alumínium test a rozsdamentes acél tengellyel kombinálva nagy tartósságot és precíz kidolgozást biztosít. A felület dupla konkáv formája biztos lábtartást és kiváló tapadást biztosít a kerékpárral, míg az alacsony profil minimalizálja az ütközést az akadályokkal a terepen.
A pedál mindkét oldala hátulra szerelt rozsdamentes acél csapokkal van felszerelve a biztonságos fogás és a könnyű csere érdekében. A teljesen tokozott csapágyak három része, kiegészítve egy Igus persely és egy speciálisan tervezett tömítéssel, védi a belső alkatrészeket a szennyeződésektől és meghosszabbítja az élettartamot. A pedálok teljesen szervizelhetők, és széles választékban kaphatók alkatrészek.
- CNC megmunkált 6061-T6 alumíniumötvözet test
- Rozsdamentes acél tengelyek a nagy szilárdság és tartósság érdekében
- Dupla konkáv érintkezőfelület a biztonságos lábtartásért
- 11 rozsdamentes acélcsap a hátsó pedál mindkét oldalán
- Alacsony profil és ferde élek a tereppel való érintkezés kisebb kockázata érdekében
- Három teljesen tokozott csapágy pedálonként, plusz egy Igus persely
- Speciális tömítés a szennyeződések behatolása ellen
- Teljesen szervizelhető kialakítás, elérhető alkatrészekkel
- Két méretváltozat a lábmérethez való jobb alkalmazkodás érdekében
- A csomag tartalék csapszegeket is tartalmaz.
| Szín | ezüst |
| Súly | 373 g |
| Anyaga | alumínium + rozsdamentes acél |
| Szegecsek száma | 11 a pedál mindkét oldalán |
| Csapágyak típusa | 3 teljesen tokozott csapágy + Igus persely |
| Pedál magassága | 12,5–14 mm |
| Pedál méretei | 105 x 99 mm |
| Anyagösszetétel | alumínium 6061-T6 |
| Tengely anyaga | rozsdamentes acél 17-4 PH |
| Szegecs mérete | 4,5 mm |
| Termék azonosító | 374905 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések