PRO Peaked Sport Kork bandázs, 2.5 mm, fehér
PRO Peaked Sport Cork fólia
A PRO Peaked bilincseket olyan kerékpárosok számára fejlesztették ki, akik értékelik az alacsony súlyt, és kifejezetten a csúcsmászás és hegyi hágók megerőltető körülményeire tervezték. Felületük hatékony izzadság- és nedvességelvezetést biztosít.|
Szilikon hátlap a könnyű felhelyezéshez és eltávolításhoz
|
|
EVA hab parafával kombinálva a nagy tartósságért
|
|
Javított izzadság- és nedvességelvezetés
|
|
Alacsony súlyra tervezve
|
| Szín | fehér |
| Vastagság | 2,5 mm |
| Hossz | 2 000 mm |
| Súly | 30 g |
| Szélesség | 30 mm |
| Anyaga | EVA hab, parafa, gél, szilikon |
| Csomag tartalma | burkolatok, dugók, zárószalag |
| Termék azonosító | 392485 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések