RockShox Judy Gold RL 29" rugós villa, 120 mm
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
RockShox Judy Gold RL 29" rugós villa
Prémium teljesítmény legalacsonyabb áron. A Judy mostantól az MTB és E-MTB futóművillák teljes skáláját lefedi, 30 mm-es csúszkákkal és tengely- és oszlopopciókkal bármilyen specifikációhoz. Ezenkívül a Gold modellsorozat alumínium vitorlázógépeket és Motion Control™ csillapítópatront kínál.|
A 30 mm-es alumínium sikló Fast Black felülettel ötvözi a merevséget és a könnyű súlyt a prémium megjelenéssel
|
|
Motion Control csillapítás a lassú tömörítés beállításával a zároláshoz
|
|
Könnyen és jól állítható Solo Air légrugózás
|
|
Új grafika a friss és prémium megjelenésért
|
| Szín | fekete |
| Rugóút | 120 mm |
| Villanyak | kúpos (tapered) 1 1/8" - 1.5" |
| Kerékméret | 29“ |
| Felhasználási terület | MTB, Trail, XC |
| Csillapítás Patrónus | Mozgásvezérlés |
| Offset | 51 mm (29") |
| Vitorlázók | 30 mm-es alumínium egyenes falú |
| Súly | 2013 g |
| Beállítási lehetőség | Visszaút, kompresszió, légnyomás |
| Csomag tartalma | Maxle Stealth villa, hátsó tengely és átmenő tengely |
| Termék azonosító | 194199 |
Kellemes napot kívánok,
Van egy biciklim: Rock machine BLIZZ CRB 30-29 r.2020 RockShox Judy Silver TK R villával, Tapered, SoloAir, 15x110 mm-es tengellyel, távirányítós Lockout, 120 mm-es utazás, aminek már vége és ezt vettem tőled: RockShox Judy Arany RL 29" rugós villa, 120 mm. A leírásban az van írva, hogy "kormányról zárva", de a villa kézi zárral járt. Lehetséges-e a reteszelés cseréje a régi villáról a kézi váltás helyett új villa vagy tudna tanácsot adni a kormányról?
válaszát előre is köszönöm
rch
Dobry den,
mrzi nas ak bol pri produkte nepresne popis Samozrejme, ak by Vam vidlica nevyhovovala, tak ju nie je problem vratit - https://www.mtbiker.sk/shop/informacie/vsetko-o-nakupe.html#vratenie-a-reklamacie.
Kazdopadne ano, je mozna aj konverzia pomocou dielov z povodnej vidlice - potrebne je vymenit celu tlmiacu patronu v pravej nohe spolu so zamykacim mechanizmom, jedna sa tak o zlozitejsi servisny zasah.
Ďakujem za odpoveď, vidlicu vrátim. Viete mi prosí doporučiť vidlicu z Vašej ponuku namiesto terajšej vidlicou RockShox Judy Silver TK R, Tapered, SoloAir, 15x110mm axle, remote Lockout, 120mm travel s uzamykaní z riadítok ? Vopred ďakujem. rch
Dobry den,
mrzia nas vzniknute komplikacie s tovarom
Judy Gold s Remote ovladanim je tato - https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/vidlice-a-tlmice/odpruzene-vidlice/vidlice-29/rockshox-judy-gold-rl-r-29-odpruzena-vidlica-120-mm-51-mm-offset-p194200.html.
Prip. ako alternativy s podobnymi parametrami su dostupne napr. podobna Judy Silver akou ste disponovali doteraz - https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/vidlice-a-tlmice/odpruzene-vidlice/vidlice-29/rockshox-judy-silver-tk-r-boost-a3-29-odpruzena-vidlica-120-mm-p129346.html, alebo tato 100 mm vidlica Suntour s prepracovanejsim tlmenim - https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/vidlice-a-tlmice/odpruzene-vidlice/vidlice-29/sr-suntour-vidlica-axon32-boost-rlrc-100-15qlc2-110-29-cts-cierna-matna-p71343.html.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések