RockShox ZEB Ultimate Charger 3.2 RC2 B1 27.5"-os villa, 180 mm, 44 mm-es eltolás
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
RockShox ZEB Ultimate Charger 3.2 RC2 B1 29" teleszkópvilla
A RockShox ZEB Ultimate villát a legszélsőségesebb terepre, meredek lejtőkre és kihívást jelentő freeride átjárókra tervezték. Magabiztosságot ad a kerékpárosoknak az útvonaluk kiválasztásában és megtartásában, függetlenül az ösvény nehézségétől. Az új LinearXL légrugóval és a Charger 3.2 lengéscsillapítóval következetes és kiszámítható menetérzetet biztosít kiváló irányíthatósággal.|
LinearXL légrugó állítható alsó kiugrással (ABO) a kiszámítható rugózási érzetért
|
|
ButterWagonTech technológia a perselyek folyamatos olajellátásáért, csökkentve a súrlódást és fenntartva a sima működést
|
|
Charger 3.2 lengéscsillapító új visszapattanás- és kompresszióbeállításokkal a csendes működés érdekében
|
|
Intuitív HSC/LSC vezérlők és új vezérlőkeret számozott kompressziós beállításokkal
|
|
A ButterCups technológia csökkenti a nagyfrekvenciás rezgéseket a kéz és a kar fáradásának csökkentése érdekében.
|
|
SKF ultra alacsony súrlódású ablaktörlő tömítések a tartós teljesítmény és a simább futás érdekében
|
|
A Maxima 920 15w olaj csökkenti a villa súrlódását
|
| Szín | fekete |
| Rugóút | 180 mm |
| Tengely típusa | merev „boost” |
| Villanyak | kúpos (tapered) 1 1/8" - 1.5" |
| Rugózás | LinearXL légrugó |
| Csillapítás Patrónus | Töltő 3.2 |
| Külső gumi max. szélessége | 74,5 mm |
| Offset | 44 mm |
| Súly | 2550 g |
| Min./Max. fékméret. fékbetét | 200 mm/220 mm |
| Kerékméret | 27.5" |
| Ebike-hoz alkalmas | Igen |
| Termék azonosító | 395690 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések