Selle Italia X-Bow Superflow S1 nyereg, 145 mm
Selle Italia X-Bow Superflow S nyereg
Az innovatív sínrögzítési rendszerrel megtervezett X-Bow Superflow páratlan héjrugalmasságot biztosít, és maximális terepkomfortot garantál az enduro- és eMTB-lovasok számára. Az X-Bow Superflow ideális választás a durva utakon és kihívást jelentő felületeken töltött hosszú napokhoz.|
A héj enyhén forog a FecAlloy sínek körül, számszeríj hatást keltve
|
|
A héj és a sínek között elhelyezett lengéscsillapítók dinamikusan alkalmazkodnak az egyenetlen terepen
|
|
A nyereg leghátsó részére rögzített hosszabb sínek szélesebb állíthatóságot kínálnak
|
|
A szuperáramlási kivágás enyhíti a nyomást a perineumra és az ischiumra
|
| Nem | Unisex |
| Szín | fekete |
| Nyereg szélessége | 145 mm |
| Nyeregsín anyaga | acél |
| Meghatározás | Sportos |
| Nyereg hossza | 255 mm |
| Súly | 346 g |
| sílécek (átmérő) | 7 mm |
| Felhasználási terület | terepjáró, eMTB |
| Termék azonosító | 258739 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Változat Selle Italia X-Bow Superflow L1 sedlo, 155 mm
Nagyon tetszik, megfelel a napi 30-40 km-es túráimhoz, kényelmes és a megerőltetőbb lejtőkön sem zavar!
Automatikusan lefordítvaVáltozat Selle Italia X-Bow Superflow L1 sedlo, 155 mm
Sedlo je pohodlné ako keby bolo gelové. Vyrez v strede takisto super pri dlhých jazdách. Odporúčam.
Lefordítani a Google segítségévelEredeti megjelenítéseVáltozat Selle Italia X-Bow Superflow S1 sedlo, 145 mm
Jól illeszkedik, nem nyomja, nem zavar, és pont megfelelő a hossza.
Automatikusan lefordítva