Selle Royal Respiro Athletic nyereg, 163 mm
Selle Royal Respiro Athletic nyereg
A mindennapi kényelem érdekében újratervezett Selle Royal Respiro Athletic az ideális nyereg sportos, előre dőlő testtartáshoz (45°), így ideális a gyors és szabadidős kerékpározáshoz. Az innovatív Stracciatella habnak köszönhetően, amely újrahasznosított anyagokból készül, minden tekerésbe friss levegőt visz. Az egyedülálló szellőzőcsatorna javítja a légáteresztést és enyhíti a nyomást a gáti területen, míg a Royalgel™ bélés optimális tartást biztosít, és természetesen alkalmazkodik a test mozgásához az állandóan kényelmes utazás érdekében.|
Innovatív Stracciatella hab újrahasznosított anyagokból
|
|
Szellőzőcsatorna a jobb légáteresztés és a nyomáscsökkentés érdekében
|
|
Royalgel™ töltet a kiváló kényelem és nyomáselnyelés érdekében
|
|
Oldalsó védőelemek a fokozott ütés- és kopásállóság érdekében
|
|
Integrált rögzítőrendszer a tartozékok egyszerű rögzítéséhez
|
|
Royal Vacuum technológia a 100%-os vízállóságért
|
|
Elasztomerek az ütéscsillapításhoz
|
| Nem | Unisex |
| Szín | fekete |
| Nyereg szélessége | 162 mm |
| Nyeregsín anyaga | acél |
| Meghatározás | Komfortos |
| Súly | 429 g |
| Nyereg hossza | 279 mm |
| Termék azonosító | 389687 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések