SR SUNTOUR NEX HLO DS rugós villa, 63 mm, fényes fekete
Rugóvilla acél nyakkal, alumínium alsó lábakkal, belső lábakkal 28mm, hidraulikus reteszeléssel, trekkingre tervezve, 700C, nyak 1-1/8, 63mm-es út, Tárcsa (oszlop), 2669g.
| Műszaki adatok: | |
|---|---|
| Modellév | 2018 |
| Emel | 63 mm |
| Jobb oldal | HELLÓ |
| Bal oldal | Rugó előfeszítés beállítással |
| korona | AC4C |
| Belső lábak | 28mm / STKM |
| Külső lábak | Ötvözet |
| Fékek | Postmount |
| Nyak | 1,1/8", STKM |
| Súly | 2669g |
| Tengely | 9 mm |
| Szín | fekete fényes |
| Szín | fekete |
| Villanyak | egyenes 1 1/8" |
| Termék azonosító | 60456 |
Buongiorno ho una bicicletta "Bianchi Camaleonte C-Sport", il mio modello è quello senza forcella ammortizzata e con freni a disco. Mi risulta che questo è il modello che monta la Bianchi su questo modello, e giusto?.. ci sono alternative simili ho più economiche?
Grazie,
L.M.
caratteristiche della mia bici:
https://mxlynx.blogspot.com/2017/10/bianchi-c-sport-camaleonte.html#Tecnica
Hello, yes, this fork will fit also on your bike, according to the manufacturer's specification, it will be a good choice.
Helló, a villa jó lesz ehhez a biciklihez?
https://bicykle.heureka.sk/ctm-spark-1_0-2014/#prehlad/
Dobrý deň,
vidlica Vám sadne.
ciao, non vedo bene la foto... il colore è nero lucido o nero opaco?
grazie.
L.M.
Ciao, il colore è nero lucido.
Witam
czy jest może w kolorze czarny mat. czy to jest dokładnie ten
Cześć,
tak - kolor powierzchni jest czarny - matowy
Van ennek a villának olyan fékcsapja, mint a képen?
Automatikusan lefordítva
Dobrý deň,
Jedná sa o prevedenie na kotúčovú brzdu. S V-Brake by sme mali https://www.mtbiker.sk/shop/vidlice-a-tlmice/odpruzene-vidlice/vidlice-trekking/sr-suntour-nex-rl-trekingova-odpruzena-vidlica-cierna-28-6-255-ahaed.html
Milyen hosszú a nyaka?
Automatikusan lefordítva
Dobrý deň,
Je to štandardne 255mm
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések