SRAM DUB PressFit középcsapágy (55 mm Chainline), 89/92 mm
SRAM DUB PressFit középső tengely
A SRAM DUB középső csoportjainak egyszerű feladatuk van: a hajtókarokat a vázhoz kell csatlakoztatni, és biztosítani kell azok zökkenőmentes és kifogástalan, hosszan tartó működését az ideális erőátvitel érdekében. Az egységes fókusz lehetővé tétele érdekében az SRAM kifejlesztette a DUB középső tengelyt, amely valóban egyesítő alkatrész. Egy meghosszabbított tengely, amely lehetővé teszi a központi szerelvények összes specifikációjával való használatát.|
Egy meghosszabbított tengely, amely lehetővé teszi a központi szerelvények összes specifikációjával való használatát
|
|
Könnyebb összeszerelés a csapágycsészéknek a keretbe való benyomhatóságának köszönhetően
|
|
Lényegesen könnyebb, mint a Pressfit GXP® rendszer
|
|
Megfelel az ISO 4210 szabványnak
|
| Meghatározás | MTB |
| Szerelés típusa | BB86-89.5-92 Press Fit |
| Hajtókarok tengelytípusa | DUB (⌀ - 29 mm) |
| Váz szélessége | 89 mm, 92 mm |
| Láncsorhoz | 55 mm-es lánc |
| Modell | 00.6418.016.005 |
| Súly | 76 g |
| Váz átmérője | 41 mm |
| Termék azonosító | 148181 |
Zdravím, aký je, prosím rozdiel medzi týmto produktom a tymto: https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/stredove-zlozenia/press-fit/sram-dub-pf-stredove-zlozenie-8992-mm-mtb.html
Dobry den,
- https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/stredove-zlozenia/press-fit/sram-dub-pressfit-stredova-oska-55-mm-chainline-8992-mm.html - SRAM ID: 00.6418.016.005, t.j. urceny pre kluky DUB MTB Wide
- https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/stredove-zlozenia/press-fit/sram-dub-pf-stredove-zlozenie-8992-mm-mtb.html - SRAM ID: 00.6418.016.000, t.j. urceny pre kluky DUB MTB (t.j. nie Wide).
Oba stredy maju potom samozrejme zhodny priemer (41mm), a su urcene pre 89.5/92 mm MTB ramy.
Jó nap. Mindkét középső összetétel megegyezik, és csak a határoló párnák vastagságában van a különbség?
Automatikusan lefordítva
Dobry den prajem,
ano, stredy su totozne - kompletny zoznam stredov DUB aj s pritomnymi podlozkami v jednotlivych typoch najdete na https://www.sram.com/globalassets/document-hierarchy/compatibility-map/mtb/dub-mtb-bottom-bracket-compatibility-chart.pdf.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Dobrá výdrž...
Lefordítani a Google segítségévelEredeti megjelenítése
Pressfit, tým pádom to až taký zázrak nie je. Ale plní funkciu
Lefordítani a Google segítségévelEredeti megjelenítése