Truvativ Stylo Carbon Eagle DUB hajtómű, 1x12, 34 fog, Cannondale Ai
Truvativ Stylo Carbon Eagle DUB hajtókarok
A Truvativ Stylo karbon hajtókarok univerzálisan merevek és könnyűek, minden körben használható. A DUB speciális hosszabb tengelye lehetővé teszi a forgattyús hajtóművek felszerelését a Cannondale vázakra Ai hátsó felépítéssel és 55 mm-es láncvonallal.|
X-Sync konverter profilozott fogakkal, amelyek megakadályozzák a lánc leesését
|
|
A hosszabb DUB tengely lehetővé teszi a hajtókarok felszerelését az Ai hátsó felépítésű Cannondale vázakra
|
| Szett | Egyéb |
| Fokozatok száma | 1x12 |
| Hajtókar hossza | 170 mm, 175 mm |
| Modell | FC-STYL-C-B1 |
| Technológiák | tölgy, Sync2 |
| Szín | fekete |
| Anyaga | karbon |
| Csomag tartalma | jobbos hajtókar DUB tengellyel, bal oldali hajtókar, átalakító - központi szerelőcsészék nélkül |
| Súly | 555 g (32T/175mm) |
| Kompatibilitás | központ összetétele: DUB: BSA73, PF89.5, PF92, PF30 MTB73, BB30 MTB73, BSA MTB68SP |
| Láncvonal | 55 mm (Cannondale Ai lánczsinór) |
| Hajtómű | 34T, közvetlen rögzítés |
| Termék azonosító | 87652 |
Változat Truvativ Stylo Carbon Eagle DUB kľuky, 1x12, 34T, Cannondale Ai
Jó napot, kérem, tudja, mikor lehet újra elérhető a termék?
Automatikusan lefordítva
Dobrý deň,
preveríme u dodávateľa a dáme Vám vedieť.
Zdravim, vieme objednat od vyrobcu, dodanie cca 10 tyzdnov, ak mate zaujem napiste mi sukromnu spravu, pripadne pripiste to do poznamky k objednavke (zaujem o ID: 87652) a upravime vam to.
Változat Truvativ Stylo Carbon Eagle DUB kľuky, 1x12, 34T, Cannondale Ai
Zdravím , bolo by možné preveriť dostupnosť 170mm verzie ? Ďakujem
Dobry den,
preverujem!
Môžte preveriť aj dostupnosť 165mm ?
Változat Truvativ Stylo Carbon Eagle DUB kľuky, 1x12, 34T, Cannondale Ai
Dobrý deň. Prevodník sa dá vymeniť? Ak áno, prosím link. Ďakujem
Dobry den,
pojde to na Cannondale bicykel s Ai zadnou stavbou? O kolko zubovy variant mate zaujem?
Nie, asi som to nečítal pozorne. Pôjde to na Canyon Lux CF 8
V tom pripade len pre potvrdenie - tieto kluky sediet naozaj nebudu, maju specificku retazovu linku len pre Cannondale Ai bicykle.
Sediet budu akekolvek ine urcene pre Boost zadne stavby bicykla, resp. retazovu linku 52 mm.
Ďakujem a ďakujem aj za odpoveď po tým správnym prevodníkom 😁
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Változat Truvativ Stylo Carbon Eagle DUB kľuky, 1x12, 34T, Cannondale Ai