FORCE MTB 26" merev villa
FORCE MTB 26" fix villa
Masszív alumínium villa 26"-os mountain bike kerékpárokhoz, tárcsafékekhez és V-fékekhez.| Szín | matt fekete |
| Felhasználási terület | MTB |
| Anyaga | Al 6061 |
| Villanyak | 1 1/8" előre |
| Fékcsatlakozás | tárcsafékek/V-fékek |
| Súly | 840 g |
| Korona átmérője | 50 mm |
| Láb hossz | 440 mm |
| Villanyak hossza | 260 mm |
| Kerék összeszerelés | gyorskioldó 9 x 100 mm |
| Termék azonosító | 77111 |
Van egy régebbi AUTHOR kerékpárom, ROCK SHOX JETT lengőkarral. Szeretnék egy tömör villát, de nem vagyok benne biztos, hogy belefér-e az eredeti fejrész. A villám nyakátmérője 28,6 mm, menet nélkül, de csapágygyűrűket is használnak. Ez a villa megfelel nekem? Hát, köszönöm.
Automatikusan lefordítva
Dobry den,
priemer krku je standardizovany, povodne hlavove zlozenie by malo sadnut bez ohladu na typ pouzitych lozisk (vencekov).
szia, de nincs menete, így előrébb van, az oszlop külső átmérője 28,6mm, tehát 1 1/8". Szóval illene.
Van raktáron? Azt is akartam kérdezni, hogy beleteszel nekem egy sündisznót? Illetve mibe kerül? Az oszlop belső átmérője 25,3 mm. Kösz
Dobrý deň,
Vidlicu na sklade nemáme (môžeme ju odosielať do 4 pracovných dní od odoslania). Ježka Vám vieme nasadiť ale nevieme ako hlboko (krk vidlice sa vo väčšine prípadov skracuje a ježka by sme mohli dať napr. príliš nízko alebo naopak vysoko). Preto je lepšie naraziť ježka až po skrátení krku.
Hello, nem tudom, hogy ez a villa megfelel-e a 20 éves Scott ingázómnak. Az elöntött, nem reteszelő szikla schock Jet villa külső korona átmérője kb. 44 mm. A fej kompozíciója Ritchey Tioga. Köszönöm MS
Automatikusan lefordítva
Dobrý deň,
Pre kompatibilitu vidlice je podstatný údaj priemer krku a to či je AHEAD alebo zo závitom. Táto vidlica má priemer krku 1 1/8" tj. 28,6mm. Je ale možné že ak máte starší bicykel tak priemer krku bude 1" tj. 25,4mm a zo závitom. Premerajte preto prosím krk vidlice, prípadne aj pošlite fotky na email [email protected]
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

könnyű (a felfüggesztéssel szemben) és szép villa.
Automatikusan lefordítvaRemek ?
Automatikusan lefordítva