FORCE GLARE tölthető lámpaszett
Force GLARE újratölthető lámpakészlet
Force Bug első lámpa és Force Cob hátsó villogó készlet.|
Mindkét lámpa MicroUSB kábelen keresztül tölthető
|
|
A Bug első lámpa 3 különböző funkcióval rendelkezik: 100% és 50% világítás, villogás
|
|
A Cob hátsó lámpa 4 különböző villogó funkcióval és lekerekített profiljának köszönhetően kiváló oldalirányú kilátással rendelkezik
|
|
Az akkumulátor és a töltési állapot jelzése
|
| Betáplálás típusa | micro USB |
| Akkumulátor típusa | tölthető |
| Súly | Bug: 80 g (tartóval együtt) Cop: 29 g (tartóval együtt) |
| Anyaga | műanyag, alumínium |
| Csomag tartalma | 2 x lámpa, tartó, gumiszalagok, micro USB kábel |
| Fényforrás | Bug: 1x nagy teljesítményű CREE XPG-R5 LED Cop: 16x piros nagy teljesítményű COB LED |
| Tápegység | Bug: Li-Pol 1050 mAh akkumulátor Cop: Li-Pol 500 mAh akkumulátor |
| Üzemidő | Bug: 100 % világítás (2 óra), 50 % világítás (4 óra), villogás (8 óra) Cop: 3 óra - 23 óra a választott módtól függően |
| Töltési idő | 3 óra |
| Teljesítmény/fényerő | Bug: 400 lm |
| Vízállóság | IPX4 |
| Termék azonosító | 96181 |
Szeretnék kérdezni arról a lehetőségről, hogy – ahogy az egyik vásárló a véleményekben említette – az első lámpát villogó üzemmódba kapcsoljam, ha 3 másodpercig lenyomva tartom a gombot, de a lámpa kialszik és nem vált üzemmódot.
Másképp van bekötve, mint ahogy az utasításokban szerepel? Előre is köszönöm a válaszát.
odpovedam si na vlastnu otazku , ale snad niekomu pomoze
Staci podrzat tlacidlo zapnute cca 5s (svetlo sa vypne ale stale treba drzat stlacene tlacidlo) a sa prepne do modu blikania, tak isto naspat
Helló, szeretném megkérdezni, hogy meg lehet-e vásárolni a gumiszalagokat külön. Az első lámpa rögzítési pontja eltört. (A lyuk, amelyen keresztül rögzítve van)
Ahoj,
nahradny drziak na predne svetielko mame dostupny - https://www.mtbiker.sk/shop/prislusenstvo/svetla/prislusenstvo/force-bug-shark-drziak-svetla-na-riaditka.html
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Nagyon jó ár/érték arány. A fiam 26"-os MTB-jára vettem, és teljesen elegendő az ilyen esti tekeréshez.
Automatikusan lefordítvaViszonylag nagyon tisztességes fényerő, a biciklire rögzítés egyszerű és jól tart...
Automatikusan lefordítvaNem tudom meddig fog tartani...
nagyon elégedett, kiváló fényerő, szilárdan tart MTB-n és úton is
Automatikusan lefordítvaElég kielégítően látok, és teljesen nagyszerűen is látok. Elégedett.
Automatikusan lefordítvaNagyszerű lámpakészlet a mindennapi városi vezetéshez
Automatikusan lefordítvaKiváló ár Jó fényerő Könnyen szabályozható
Automatikusan lefordítvagyerekeknek vettem és még mindig minden rendben
Automatikusan lefordítva
Na juniorský bike perfektné svetlo...
Lefordítani a Google segítségévelEredeti megjelenítése
Svetlá svietia, nieje čo vytknúť 😉
Lefordítani a Google segítségévelEredeti megjelenítéseBeváltják az elvárásokat.
Automatikusan lefordítvaelégedett az áruval
Automatikusan lefordítvaNagyszerű az árért
Automatikusan lefordítvaEnnyiért oké
Automatikusan lefordítvaElégedettség
Automatikusan lefordítva
Super.
Lefordítani a Google segítségévelEredeti megjelenítése
Super
Lefordítani a Google segítségévelEredeti megjelenítése
super
Lefordítani a Google segítségévelEredeti megjelenítéseA hátsó lámpa a legnagyobb intenzitáson rendkívül erős, így azoknak ajánlom, akik nappal is világítanak, az eleje hosszú keskeny ívben világít, jobban szeretem a szórtabbat, vélemény kérdése
Automatikusan lefordítvamég mindig működik ennyi év után az akkumulátor egy töltéssel egész évig bírta
Automatikusan lefordítvaEddigi elégedettség.
Automatikusan lefordítva1*-et letettem a microUSB miatt.