Knog Cobber Lil első lámpa
Knog Cobber Lil fejlámpa
A Knog Cobber Lil a Cobber család legkisebb tagja, amely hihetetlen 330°-os fényt kínál, aminek köszönhetően minden szögből tisztán lát. Egyre sűrűbb forgalomban ez a kerékpáros lámpa kiválóan alkalmas nappali közlekedésre, és növeli az Ön biztonságát az úton.|
A miniatűr kompakt testben a Cobber Lil első villogó nagy , 110 lumen fénykibocsátást kínál.
|
|
Integrált USB-töltő
|
|
100%-ban vízálló
|
|
Szemvédő üzemmód
|
|
Szerszám nélkül eltávolítható szilikoncsíkok
|
|
Programozási lehetőség a Modemaker alkalmazással
|
|
Ideális nappali tekeréshez
|
|
Hatékony LED-ek (COB), amelyek maximális fényerőt biztosítanak
|
|
Befogórendszer: szerszám nélkül kivehető szilikon hevederek, nyeregcsőhöz és kormányhoz 22-32 mm átmérőjű + mágneses tartó, beleértve az Aero nyeregcsöveket
|
| Betáplálás típusa | USB |
| Akkumulátor típusa | tölthető |
| Max. fényerősség | 0 - 99 lm |
| Fény rendeltetési célja | látszani |
| Elhelyezkedés | Elülső |
| Világítási idő | 1,5 óra (60 lm - STEADY) / 15 - 20 óra (85 lm - FLASH) |
| Világítási módok | Max, Mid, Steady Pulse, Flash, Rolling Flash, Side Flash, Disco Flash, Eco Flash előre programozva |
| Töltésjelző | A LED a teljes töltés után kialszik |
| Csomag tartalma | standard tartó, Aero Mount, 3x cserélhető hevederek és USB hosszabbító kábel |
| Töltési idő | 4 óra |
| Akkumulátor | USB-ről tölthető, lítium-polimer |
| Súly | 25 g |
| Modellév | 2024 |
| Termék azonosító | 179030 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Minőségi dizájn, remek kivitel, IP védelem, különböző méretű gumi markolat + standard és aero rögzítés, 330 fokos tartományban világít, fényerősség a kérésem szerint - nem nagyon világítja meg az utat, inkább az hogy mások láthassák Önt, amikor USB-n keresztül tölt.
Automatikusan lefordítvaA körbefutó gumi vastag nyeregcsőhöz vagy kormányhoz is alkalmas. Tökéletesen belevilágít az oldalba is. Paradicsom ???
Automatikusan lefordítvaEgy hónapja használom, eddig meg vagyok vele elégedve
Automatikusan lefordítvaSzuper könnyű
Automatikusan lefordítvaSzuper könnyű
Automatikusan lefordítva