Knog Cobber Mid TwinPack lámpaszett
Knog Cobber Mid TwinPack lámpakészlet
Knog Cobber MID első és hátsó lámpakészlet.A Knog Cobber egy lámpa, amelyet nem csak éjszakai, hanem nappali közúti forgalomban való használatra terveztek nappali világításra. Az egyre sűrűbb közúti forgalomban egy ilyen lámpa a saját biztonsága érdekében szükségessé válik.
A funkciók és a kivitelezés magas színvonalú, ahogy azt a Knog márkától megszokhatta.
|
A fény hihetetlen 330°-os szögben látható , aminek köszönhetően minden oldalról jól látható lesz
|
|
8 világítási mód: Max, Mid, Stay Pulse, Flash, Rolling Flash, Side Flash, Disco Flash, Eco Flash előre programozott
|
|
Lehetőség saját módok programozására a Knog Modemaker alkalmazáson keresztül
|
|
Nincs szükség töltőkábelre a töltéshez, közvetlenül az USB-csatlakozóhoz csatlakozik, és úgy tervezték, hogy ellenálljon az elemeknek
|
|
Szemvédő üzemmód
|
|
100 % vízálló
|
|
LED-ek: hatékony LED-ek a fedélzeten (COB), amelyek maximális fényerőt biztosítanak
|
|
Befogórendszer: szerszám nélkül kivehető szilikon hevederek nyeregcsőhöz és kormányhoz 22 - 32 mm átmérőjű + mágneses tartó, Aero nyeregcsőhöz is
|
| Betáplálás típusa | USB |
| Akkumulátor típusa | tölthető |
| Teljesítmény | 350 lm elöl, 170 lm hátul |
| Méretek | 28 mm x 43 mm x 62 mm |
| Súly | 40 g |
| Töltési idő | 4 óra (a LED lámpa teljes töltés után kialszik) |
| Első világítási idő | 2 óra (150 lm – STEADY) / 15–40 óra (300 lm – FLASH) |
| Hátsó világítási idő | 2 óra (80 lm - FOLYAMATOS) / 15 - 40 óra (170 lm - VILLOGÓ) |
| Akkumulátor | USB újratölthető lítium-polimer |
| Kiegészítők | standard tartó, Aero Mount, 3x cserélhető hevederek és USB hosszabbító kábel |
| Modellév | 2024 |
| Termék azonosító | 84684 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Tesztelt akkumulátor-üzemidő: 10 alkalommal 30 perces teljes intenzitású (világítással) tekerés. Reggel 4:30-kor használtam munkába menet, és azt hiszem, látható voltam az úton. Töltés körülbelül 2 óra. Az első lámpa szöge nagyszerű az úton. De még mindig kellett egy fejlámpát a sisakhoz, hogy messzebbre lássak az úton, mint csak magam előtt.
Automatikusan lefordítvaTalán a legjobb lámpák, amiket valaha láttam. Sötétben és éjszaka a férfi több oldalról is kihagyhatatlan. Ami növeli a bizonytalanság érzését. Ha valamit ki kell emelnem, az a mikrovezető és a gumis rögzítés. A lámpák jobb rögzítési módot érdemelnének (pl. hüvelyre stb.).
Automatikusan lefordítvaAmióta ezt a szettet vezetem, nagyobb tiszteletet vettem észre a mögöttem haladók részéről, még akkor is, ha időnként egy-egy egzotikus autó közelről megelőz. De ez sokkal kevésbé érződik, mint korábban - nappali menetfényként használom.
Automatikusan lefordítvatökéletesen villognak, országúti bringára vettem - nekem a legkisebb méret is elég lenne
Automatikusan lefordítvaNagyszerű villogó, napi utakra is használom. 10/10
Automatikusan lefordítvaSzép design. Gyengébb anyagminőség. Nagyon rossz vízállóság. Kis súly és megfelelő fényerő.
Automatikusan lefordítva