EVOC Seat Bag üléstáska, 0,7 l, fekete
EVOC Seat Bag ülés alatti zseb, fényvisszaverő nyomat, rögzítő csat
Az EVOC üléstáska hosszú és rövidebb túrákra egyaránt alkalmas. Tartalmaz egy tartalék belső tömlőt, szerszámokat és egy defektjavító készletet.
A táska űrtartalma 0,7 l.
Szín: fekete
Súly: 48 g
Rögzítési rendszer: húzószalag, hurkok.
Hossza: 15 cm
Szélesség: 8,5 cm
Űrtartalom literben: 0,7 l
Zsebek száma: 1
Fényvisszaverő elemek: igen
| Szín | fekete |
| Súly | 48 g |
| Rögzítési rendszer | húzózsinór, hurkok |
| Hossz | 15 cm |
| Szélesség | 8,5 cm |
| Térfogat | 0,7 l |
| Zsebek száma | 1 |
| Fényvisszaverő elemek | Igen |
| Termék azonosító | 125431 |
Meg tudná ellenőrizni az elérhetőséget?
Köszönöm
Dobrý deň,
kapsička je nedostupná aj u dodávateľa. Termín naskladnenia je neznámy.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Nagyszerű, a léleknek megfelelő méretű
Automatikusan lefordítvaMég nem használtam, csak biciklizem és csobbanok a sárban.
Automatikusan lefordítva