FORCE XC DISC 27,5" MTB felni, 32 lyukas, Tubeless Ready
A Force XC DISC 584x27 felni egy tartós, duplafalú felni, amelyet 27,5"-os méretű tárcsafékes mountain bike-okhoz terveztek. A szélesebb belső profil jobb gumialátétet és nagyobb stabilitást biztosít terepen. Az alumíniumötvözet jó szilárdság-tömeg arányt biztosít, és egy egyszerű szegecs megkönnyíti a kerék rögzítését. A felni tubeless ready, így alacsonyabb nyomással és jobb tapadással tekerhetsz.
- 27,5"-os tárcsafékekkel ellátott kerekekhez tervezve
- Duplafalú konstrukció a nagyobb szilárdság és tartósság érdekében
- Belső szélesség szélesebb MTB gumiabroncsokhoz
- Egyszerű szegecs a megbízható felnikapcsolathoz
- Tubeless Ready
- Alumíniumötvözetből készült
- A szelepfurat kompatibilis a standard szelepekkel
| Szín | fekete |
| Anyag | alumínium |
| Fékekhez | Tárcsafék |
| Felni magassága | 21 mm |
| Belső szélesség | 27 mm |
| Szelep típusa | 6,5 mm-es szelepnyílás |
| Súly | 582 g |
| Termék azonosító | 396955 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések