FORCE XC BASIC DISC 26" MTB felni, 32 lyukas
A Force XC BASIC DISC felni megbízható alapot biztosít a 26"-os hegyi és túrakerékpárokhoz, kizárólag tárcsafékekhez tervezve. A dupla falú konstrukció növeli a szilárdságot és a tartósságot terepen, egy egyszerű szegecs pedig megkönnyíti a kerék összekapcsolását és a rendszeres karbantartást. A belső szélesség alkalmas a standard XC és hobbikerékpározáshoz való gumiabroncsokhoz.
- 26"-os kerekekhez tervezve
- Duplafalú kialakítás a nagyobb szilárdság érdekében
- Egyszerű szegecs a könnyebb fonáshoz
- Csak tárcsafékekkel kompatibilis
- Szelepfurat, amely alkalmas a szokásos szeleptípusokhoz
- Alkalmas terepfutó és szabadidős használatra
| Szín | fekete |
| Anyag | alumínium |
| Fékekhez | Tárcsafék |
| Súly | 470 g |
| Szelep típusa | autó (AV) |
| Belső szélesség | 19 mm |
| Felni magassága | 20 mm |
| Termék azonosító | 396951 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések