Newmen Performance 30 Base 27,5" MTB felni, 28 lyukas
Newmen Performance 30 Base 27,5" MTB felni
A Performance 30 Base felnik modern, 2,3"-tól 2,6"-ig terjedő MTB gumiabroncsokhoz készültek. Lapos profiljuk és a Tubeless Ready kialakításuk enyhén ferde peremperemével optimális kényelmet és tapadást biztosítanak bármilyen terepen.|
Hooked és Tubeless Ready kialakítás
|
|
Tartós AL-6061 dúralumínium ötvözetből készült, megerősített illesztésekkel
|
| Szín | fekete |
| Anyag | alumínium |
| Lyukak száma | 28 |
| Fékekhez | Tárcsafék |
| Felni belső szélessége (mtb) | 30 mm |
| Súly | 540 g |
| Teherbírás | 150 kg |
| Termék azonosító | 354806 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések