FORCE TEAM SP CARBON 50 28" hátsó kerék, felni fékes, QR, Shimano HG
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
FORCE TEAM SP CARBON 50 28" hátsó kerék
|
Belső nélkül is használható
|
|
DT Aero Comp Straight Pull tüskék
|
| Anyag | karbon |
| Elhelyezkedés | Hátsó |
| Dió | Shimano HG |
| Felni magassága | 50 mm |
| Féktárcsa rögzítése | felni |
| Felni belső szélessége (országúti) | 19 mm |
| Súly | 900 g |
| Teherbírás | 90 kg |
| Csomag tartalma | hátsó kerék gyorszár nélkül, pótküllők, fékgumik |
| Termék azonosító | 104303 |
Változat FORCE TEAM SP CARBON 50 28" zadné koleso, ráfikové, QR, Shimano HG
Zdravím, sú na tomto kolese (orechu) kompatibilné 11s sady? Vďaka.
Dobry den, ano, na naboj je mozne pouzit aj cestne 11-rychlostne HG orechy.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések