Novatec D902SB-B12-A4A-S11 hátsó kerékagy, 6 csavaros, 32 lyuk, 12 x148 mm, SRAM XD, OEM
Jobb árat találtál?
delivery_truck_speed
Házhoz szállítással Futárral történő kézbesítés
Szállítási mód pénteken 2026. 5. 15.
location_on
Átvételi pontokon
replay
Hosszabbított visszaküldési lehetőség akár 100 napig További infók
Értékelés (5)
Mutasd mindet értékelések
5/5
shopping_cart
több, mint 10 vásárló
már megvette ezt a terméket
Novatec D902SB-B12-A4A-S11 hátsó agy
Figyelmeztetés: OEM termék, nincs eredeti csomagolása.
A termék részletei
Szín fekete
Elhelyezkedés Hátsó
Lyukak száma 32
Tengely típusa merev „boost”
Dió SRAM XD
Féktárcsa rögzítése 6 csavar (IS 6)
Kazettatest Sram XD
Kategória MTB Enduro, MTB XC/Trail
Anya kompatibilitás H (E440)
Anyaga ötvözet
Méret RÉGI 148 mm (Boost)
Tüskékhez J-hook
Tengely átmérő 12 mm
Lemez kompatibilitás 6 lyuk
Súly 370 g
Termék azonosító 236631
Termék értékelése  (5 értékelés)
5/5
(5 értékelés)
(5 értékelés)
(0 értékelés)
(0 értékelés)
Te hogyan értékeled a terméket?
Értékelés hozzáadása
Segíts másoknak, gyűjts pontokat és vásárolj akár 15%-kal olcsóbban a hűségrendszer segítségével.