Karrier

Dolgozz az MTBIKER-nek

Hol dolgoznak a legnagyobb kerékpáros és outdoor-rajongók? Természetesen a MTBIKER-nél és a MTHIKER-nél. A mi világunk kerekeken forog és túrabakancsot visel. Tekintsd meg a jelenleg betöltött pozíciók kínálatát, csatlakozz csapatunkhoz, és légy része egy nagyszerű közösségnek.

Aktuális állásajánlatok

Marketing specialist (CZ)

MTBIKER rozšiřuje své obchodní činnosti směrem do České republiky. Do týmu marketingu hledáme člověka, který je doma v Čechách, je profík v marketingu a orientuje se na „bike scéně“. Pokud chceš skloubit práci s koníčkem, dej nám o sobě vědět.

Náplň práce

Lokalizácia Marketingových Kampaní
  • Preklady marketingových materiálov do rôznych jazykov
  • Spustenie a monitorovanie efektivity kampaní
  • Tvorba landing pages pre zvýšenie konverzie
  • Sociálne siete - správa CZ účtov na sociálnych sieťach Facebook, Instagram, TikTok
Eventy:
  • Podpora pri organizácii eventov a komunikácia s organizátormi
  • Účasť na mieste eventu a zabezpečenie súvisiacich úloh
  • Koordinácia marketingových aspektov spojených s eventami
  • Starostlivosť o partnerstvá so strategickými značkami
  • Komunikácia s relevantnými ľuďmi na strane partnera
  • Identifikácia nových strategických partnerstiev
  • Koordinácia spoločných aktivít a projektov
  • Udržiavanie a rozvíjanie dlhodobých vzťahov so strategickými partnermi
Reporting:
  • Pravidelné monitorovanie štatistík a KPIs
  • Reportovanie kampaňových a partnerských výsledkov
Community management:
  • Denné monitorovanie komunikácie a komentárov
  • Komunikácia s komunitou
  • Príprava obsahu pre sociálne siete a copywriting
  • Preklápanie obsahu z magazínu na sociálne siete
  • Tvorba obsahu pre sociálne siete samostatne aj v spolupráci s redakciou
  • Príprava partnerského a kampaňového obsahu podľa zadania
  • Základná úprava vizuálov, publikácia obsahu

Požiadavky

  • Minimálne 2 roky praxe v oblasti marketingu a komunikácie
  • Zodpovednosť a samostatnosť
  • Prehľad vo svete digitálneho a brand marketingu
  • Znalosť základov copywritingu a tvorby atraktívnych textov
  • Skúsenosti s organizáciou a koordináciou eventov výhodou
  • Základná znalosť META Business Suite
  • Základná znalosť grafickej úpravy fotografií v Canva, Adobe Photoshop výhodou
  • Výborné komunikačné schopnosti v českom aj anglickom jazyku
  • Základná znalosť nástrojov pre SEO a analýzu kľúčových slov (SEMrush, Similarweb,...)
  • Schopnosť efektívne pracovať v tíme na diaľku
  • Záujem o svet cyklistiky a outdooru je veľkou výhodou

Miesto a čas

  • 8,5 hod./deň
  • Miesto výkonu práce: homeoffice

Plat a benefity

  • Plat:od 32 tis CZK (TPP)
  • Doba neurčitá:podľa dohody
  • Skúšobná doba:3 mesiace
  • Koncoročný bonus na základe osobných a firemných výsledkov
  • Cyklistické/outdoor benefity a zamestnanecké zľavy, práca v mladom kolektíve bikerov a bikeriek, a ostatných outdooristov v rýchlo rastúcej firme

Kontakt

E-mail: katarina.rusinova@mtbiker.sk
Predmet e-mailu: Marketing specialist (CZ)
Plánované ukončenie výberového konania: 31.3.2024
Nástup: 1.4.2024
Odoslaním CV alebo vyplnením dotazníku udeľujete súhlas so spracovaním osobných údajov, podľa ustanovení nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej len “Nariadenie GDPR”)

Prodejce MTBIKER Brno (CZ)

Do naší nové prodejny v Brně hledáme kolegu, který ochotně poradí a pomůže zákazníkům, bude mít na starosti výdej objednávek či objednávání zboží na prodejnu.

Náplň práce

  • poradenství a obsluha zákazníků,
  • příjem a výdej objednávek,
  • objednávání zboží na prodejnu,
  • udržování pořádku a čistoty na pracovišti,
  • aktivní zapojování se do lokálního marketingu prodejny - účast na eventech, komunitních jízdách,
  • Bikefitting (po zkušební době absolvování školení Bikefitting) – není podmínkou.

Požiadavky

  • středoškolské s maturitou,
  • anglický jazyk / cizí jazyky výhodou,
  • proaktivní přístup, komunikativnost,
  • schopnost identifikovat problém a navrhnout řešení,
  • flexibilita
  • týmový hráč
  • pozice vhodná pro čerstvého absolventa, ale i uchazeče s praxí.

Místo a čas

  • 8,5 hod. / den
  • prodejna MTBIKER, Vlněna – Brno, Česká republika
  • nástup: duben 2024

  • Plat: od 30 tis CZK (TPP)
  • Doba neurčitá: dle dohody
  • Zkušební doba: 3 měsíce
  • bonus na konci roku na základě osobních a firemních výsledků
  • cyklistické / outdoor benefity a zaměstnanecké slevy
  • práce v mladém kolektivu bikerů, bikerek a ostatních outdooristů v rychle rostoucí firmě

Kontakt

Predmet e-mailu: Prodejce MTBIKER Brno (CZ)
Plánované ukončení výběrového řízení: 10.3.2024

Servisní technik MTBIKER Brno (CZ)

Náplň práce

  • příjem kol na servisní prohlídku,
  • servis kol / elektrokol,
  • výdej kol zákazníkům,
  • odborné poradenství a obsluha zákazníků,
  • objednávání náhradních dílů,
  • komunikace se zákazníky,
  • jiné práce podle pokynů nadřízeného.

Požiadavky

Místo a čas

  • 8,5 hod./den
  • nástup: ASAP

  • Doba neurčitá: de dohody
  • bonus na konci roku na základě osobních a firemních výsledků,
  • cyklistické / outdoor benefity a zaměstnanecké slevy,
  • práce v mladém kolektivu bikerů, bikerek a ostatních outdooristů v rychle rostoucí firmě.

Kontakt

Predmet e-mailu: Servisní technik MTBIKER Brno (CZ)
keyboard_arrow_up