Prologo Dimension R2 NDR 143 PAS nyereg, 143 mm
Prologo Dimension R2 NDR 143 PAS nyereg
A Prologo Dimension R2 NDR 143 PAS a lapos nyereg legújabb változata, amelyet a maximális kényelem és a nagy teljesítmény jegyében terveztek mind terepen, mind közúton. Ergonomikus formájának és alacsony súlyának köszönhetően univerzális és minden kerékpáros szakághoz alkalmas, a kerékpáros nemétől függetlenül. Profi csapatok is használják XC-ben, maraton MTB-ben és országúti kerékpározásban, ami megerősíti, hogy széles körű kerékpárosok igényeit is képes kielégíteni.
- 3 mm-es párnázás a jobb rezgéscsillapítás érdekében
- A lekerekítettebb ülőfelület támogatja a medence természetes rotációját
- A rövidebb és szélesebb hegy kiküszöböli a nyomást és a zsibbadást
- V-alakú kialakítás a precíz illeszkedésért és az aerodinamikus pozícióért
- Szélesebb ülőfelület (143 mm) a jobb súlyelosztás érdekében
- Grip Cover technológia mikrovonalakkal a jobb stabilitás és kontroll érdekében
- PAS (perineális területi rendszer) széles központi csatornával a nyomás csökkentése és a véráramlás javítása érdekében
- Szénszálból, Kevlarból és alumínium szálakból készült Nack sílécek a maximális merevség és az alacsony súly érdekében
- Hosszú szénszálas talp a kiváló egyensúlyért az erő és a kényelem között
| Nem | Férfi, Női, Unisex |
| Szín | fekete |
| Nyereg szélessége | 143 mm |
| Nyeregsín anyaga | karbon |
| Meghatározás | Sportos |
| Hossz | 245 mm |
| Súly | 165 g |
| Termék azonosító | 372535 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések