Prologo Nago Evo PAS CPC TiroX nyereg, 134 mm, kiállítási darab
Nézz meg további termékeket a kategóriában:
Kerékpárnyergek Kerékpárnyergek (Prologo)Prologo Nago Evo PAS CPC TiroX nyereg
A Nago Evo egy uniszex nyereg, amely ideális közép- és hosszú távú lovagláshoz. Nagy sokoldalúságot kínál azoknak a lovasoknak, akik szeretik a lovaglópozíciók választékát.Kiállítási darab: a nyeregsíneken összeszerelési nyomok láthatók. Csak a boltban volt felpróbálva.
|
A CPC speciálisan kialakított felülete kiküszöböli a medence területére nehezedő nyomást, elnyeli az ütéseket és csökkenti a zsibbadást
|
|
A PAS rendszer anatómiai formázást biztosít a nagyobb kényelem és teljesítmény érdekében
|
|
TiroX: könnyűfém kormány, amely rendkívül ellenálló a tapadás és a torzió ellen
|
| Nem | Férfi, Unisex |
| Szín | fekete |
| Nyereg szélessége | 134 mm |
| Nyeregsín anyaga | titán |
| Meghatározás | Sportos |
| Nyereg hossza | 278 mm |
| Súly | 225 g |
| Termék azonosító | 349012 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések