Prologo NAGO R4 137 PAS CPC TiroX nyereg, 137 mm
Prologo NAGO R4 137 PAS CPC TiroX nyereg
A Nago R4 PAS CPC nyereg a Nago R4 PAS modell teljesítménynövelő változata, amelyet profi kerékpárosok és igényes bringások számára terveztek. Ez a nyitott, versenyorientált modell a Pressure Map MyOwn tesztelése alapján lett kifejlesztve, és maximális teljesítményt, kivételes tapadást és kényelmet biztosít még hosszú túrák során is.
A nyereg ergonomikus T-alakja nagyobb érintkezési felületet és mozgásszabadságot biztosít. Az anatómiailag formált hátsó rész könnyű pozícióváltást tesz lehetővé, míg a félgömbölyű profil ideális a közepes medencehajlékonyságú kerékpárosok számára. A mindössze 137 mm-es keskeny szélesség közepes üléscsont-távolságú kerékpárosoknak felel meg.
- CPC technológia a fokozott tapadás, a vezető stabilitása és a rezgéscsillapítás érdekében
- PAS (perineális területi rendszer) a nyomáspontok megszüntetésére és a vérkeringés javítására
- Kétzónás párnázás különböző habsűrűségekkel az optimális tartás és kényelem érdekében
- Hosszú szénszálas talp az alacsony súly és a maximális erőátvitel érdekében
- Tirox sílécek (könnyű ötvözött acél) a fokozott kényelem és rezgéscsillapítás érdekében
- T-alakú, félkör alakú profillal
| Nem | Férfi |
| Szín | fekete |
| Nyereg szélessége | 137 mm |
| Nyeregsín anyaga | acél |
| Meghatározás | Sportos |
| Nyereg hossza | 245 mm |
| Súly | 201 g |
| Termék azonosító | 397474 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések