Prologo NAGO R4 3D MSS 137 PAS TiroX nyereg, 137 mm
A Prologo NAGO R4 3D MSS nyereg az innovatív 3D technológiát egy több szektoros borítással ötvözi, amelyet nyomástesztek részletes elemzése alapján terveztek. Ergonomikus T-alakja és kompakt méretei a maximális tartást és kényelmet biztosítják a pedálozás minden fázisában. A nyereg a szabadalmaztatott Pressure Map MyOwn rendszert használja, amely lehetővé tette a nyomáspontok tudományos elemzését és egy rendkívül könnyű modell létrehozását. A 3DMSS (Multi Sector System) 3D nyomtatású technológia a takarót mindkét oldalon öt különálló szektorra osztja, amelyek optimálisan alkalmazkodnak a kerékpáros morfológiájához és a különböző nyomáspontokhoz. Minden szektor meghatározott geometriai formákkal, sűrűséggel és rugalmassággal rendelkezik a célzott tartás és kényelem érdekében. A nyereg alapja hosszú szénszálakból készült, ami merevséget és hatékony erőátvitelt biztosít. A könnyű ötvözött acélból készült Tirox sílécek jobb kényelmet és rezgéscsillapítást biztosítanak.
- Méretek 245 x 137 mm
- Súly 195g
- Ergonomikus T-alakú
- 3DMSS (Multi Sector System) technológia 3D nyomtatással
- Többszektoros fedél az optimális nyomáseloszlásért
- Szénszálas alap
- Tirox könnyűfém acél sílécek
- Félkör alakú
- PAS technológia
| Nem | Férfi |
| Szín | fekete |
| Nyereg szélessége | 137 mm |
| Nyeregsín anyaga | acél |
| Meghatározás | Sportos |
| Nyereg hossza | 245 mm |
| Súly | 195 g |
| Termék azonosító | 397308 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések