Selle Italia Novus Boost Gravel Heritage TI 316 Superflow L nyereg, 148 mm
Selle Italia Novus Boost Gravel Heritage TI 316 Superflow L nyereg
A Novus Boost Gravel Tech egy új nyeregcsalád része , amelyet minden típusú kerékpározáshoz terveztek, a kavicsra fókuszálva.|
A kompakt forma és az innovatív rövid orr támogatja az ülés általános alkalmazkodóképességét
|
|
A változó sűrűségű kettős zselés párnázás kényelmes ülést biztosít még hosszú távolságokon is
|
|
A tipikus Superflow forma viszont minimális nyomást biztosít a medence területén.
|
|
Fényvisszaverő betét a hátoldalon, amely rossz látási viszonyok között jól látható és növeli a biztonságot
|
| Nem | Férfi, Unisex |
| Szín | fekete |
| Nyereg szélessége | 148 mm |
| Nyeregsín anyaga | titán |
| Meghatározás | Sportos |
| Nyereg hossza | 255 mm |
| Súly | 264 g |
| Sínek | TI 316 cső O7 mm |
| Kategória | Szakértő |
| Termék azonosító | 174026 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések