Selle Italia SLR Boost Tekno Superflow S3 nyereg, 130 mm
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
Selle Italia SLR Boost Tekno Superflow S3 nyereg
A mesteremberek által kézzel készített SLR Boost Tekno Superflow nyerget a csúcsteljesítményre tervezték. Ez a könnyű karbon nyereg a Selle Italia-tól segít neked még a legnehezebb versenyeken is elsajátítani, akár a mezőny élén állsz, akár a célba száguldasz. Szembetűnő karbon szerkezete tökéletesen kiegészíti kerékpárodat, a klasszikus esztétika és a Selle Italia technológiai fejlődésének tökéletes kombinációját képviselve.|
A Superflow kivágás növeli a kerékpáros kényelmét azáltal, hogy csökkenti a gáti területre nehezedő nyomást.
|
|
A tartós karbon sínek nagy teljesítményt nyújtanak anélkül, hogy túlsúlyt okoznának
|
| Nem | Férfi |
| Szín | fekete |
| Nyereg szélessége | 130 mm |
| Nyeregsín anyaga | karbon |
| Meghatározás | Sportos |
| Nyereg hossza | 248 mm |
| Súly | 95 g (±8%) |
| sílécek (átmérő) | 7x9 mm |
| Termék azonosító | 328767 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések