Selle San Marco Shortfit 2.0 Sport Narrow nyereg, 140 mm
Selle San Marco Shortfit 2.0 Sport keskeny nyereg
A nyereg elsősorban hajlékony csípővel, normál-tágabb medenceszerkezettel és/vagy agresszívebb lovaglási stílussal rendelkezők számára jelent megoldást. Nagyobb kényelmet ért el a megnövelt nyílás és egyben a nyereg kiszélesített csúcsa, amely jobban elosztja a nyomást. Ezt a modellt széles körben használható közúton, pályán, de MTB-n is. Kezdőknek vagy hétvégi lovasoknak készült.|
CARBON STEEL anyagból készült sínek
|
|
Nylonszálas héj
|
|
Biofoam párnázás
|
|
Softfeel felületkezelés
|
| Nem | Unisex |
| Szín | fekete |
| Nyereg szélessége | 140 mm |
| Nyeregsín anyaga | acél |
| Meghatározás | Sportos |
| Súly | 315 g |
| Méretek | 255 x 140 mm |
| Termék azonosító | 140366 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Változat Selle San Marco Shortfit 2.0 Racing Wide sedlo, 155 mm
ajánlom. Egy régebbi modellen mentem, ami 10 mm-rel keskenyebb volt, és nem volt kényelmes. Az új 155 mm-es szélesség nagyon jó
Automatikusan lefordítvaVáltozat Selle San Marco Shortfit 2.0 Racing Narrow sedlo, 140 mm
Eddig még csak keveset volt lovagolva, de volt alkalmam kipróbálni a San Marcót, hát meglátjuk, rafinált nyereg-e.
Automatikusan lefordítvaVáltozat Selle San Marco Shortfit 2.0 Racing Wide sedlo, 155 mm
Hruza
Automatikusan lefordítva