Selle San MFaceo Group Shield Carbon FX széles nyereg, 155 mm
Selle San Marco Group Shield Carbon FX széles nyereg
A Selle San Marco GrouND nyereg elsősorban MTB és murvás kerékpározáshoz készült. Univerzális héjszerkezetének köszönhetően széles körű kerékpárosok számára alkalmas. A nyereg kialakítása a Shortfit modellek formáján alapul, de terepjáráshoz igazított speciális beállításokat is tartalmaz. A lábujjrész ezenkívül párnázott a meredek emelkedők kényelme érdekében, a rövidített hátsó rész pedig megakadályozza, hogy a ruházat beakadjon a nyereg mögött lovaglás közben.A CARBON FX változat a nyereg egy csúcskategóriás, könnyű és tartós változata, karbonnal dúsított héjjal. Kiemelkedő teljesítményű sportolók és magas éves futásteljesítményű szakemberek számára fejlesztették ki, kompromisszumok nélküli teljesítményt nyújtva.
|
Szén-DNS sílécek
|
|
Szén- és üvegszállal megerősített héj nejlonnal
|
|
Biohab párnázás
|
|
Mikroszálas felület
|
|
Lyukfedővel ellátott árnyékoló változat
|
| Nem | Férfi |
| Szín | fekete |
| Nyereg szélessége | 155 mm |
| Nyeregsín anyaga | karbon |
| Meghatározás | Sportos |
| Nyereg hossza | 255 mm |
| Súly | 191 g |
| sílécek (átmérő) | 9,8 x 7 mm |
| Termék azonosító | 354719 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések