Wittkop Selle Esse Volcano Plus Regular nyereg, 134 mm, kiállítási darab
Nézz meg további termékeket a kategóriában:
Kerékpárnyergek Kerékpárnyergek (Wittkop)Wittkop Selle Esse Volcano Plus Normál nyereg
Selle Esse Volcano sportnyereg feltűnően kialakított huzattal, 3M™ Scotchlite™ fényvisszaverő anyagból készült fényvisszaverő elemekkel a jobb láthatóság érdekében.Ez egy kiállítási darab - tesztelés céljából nyeregcsőre került, és a nyeregsíneken is látható.
|
Karbonnal megerősített héj
|
|
Stabil acél sínek 3M™ Scotchlite™ fényvisszaverő anyaggal a kerékpárosok nagyobb biztonsága érdekében
|
|
Anatómiai forma, középen üreges
|
|
Kézzel készített Olaszországban
|
| Nem | Férfi, Unisex |
| Szín | fekete |
| Nyereg szélessége | 134 mm |
| Nyeregsín anyaga | acél |
| Meghatározás | Sportos |
| Nyereg hossza | 276 mm |
| Tömeg | 265 g |
| Felhasználás | MTB / Gravel / Országúti kerékpár |
| Termék azonosító | 353835 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések