Wittkop Selle Esse Volcano Plus Regular nyereg, 140 mm
Wittkop Selle Esse Volcano Plus Normál nyereg
Selle Esse Volcano sportnyereg feltűnően kialakított huzattal, 3M™ Scotchlite™ fényvisszaverő anyagból készült fényvisszaverő elemekkel a jobb láthatóság érdekében.|
Karbonnal megerősített héj
|
|
Stabil acél sínek 3M™ Scotchlite™ fényvisszaverő anyaggal a kerékpárosok nagyobb biztonsága érdekében
|
|
Anatómiai forma, középen üreges
|
|
Kézzel készített Olaszországban
|
| Nem | Férfi, Unisex |
| Szín | fekete |
| Nyereg szélessége | 140 mm |
| Nyeregsín anyaga | acél |
| Meghatározás | Sportos |
| Nyereg hossza | 276 mm |
| Súly | 265 g |
| Felhasználás | MTB / Gravel / Országúti kerékpár |
| Termék azonosító | 150539 |
30.4. 2025 som si objednal sedlo Wittkop Selle Esse Volcano Plus Regular 134 mm (vtedy bola uvedená šírka 130mm). Bohužiaľ, po dodaní a premeraní som ho musel vrátiť- sedlo malo v skutočnosti 140mm (išlo ozaj o model Regular). Teraz pozerám, že šírka je uvedená 134mm- je to ozaj skutočná šírka, či iba "opísané" údaje výrobcu?
Dobry den, ospravedlnujeme sa za neskorsiu odpoved aj takto pod produktom - zial s Wittkop sedlami je to niekedy tak, specifikaca vyrobcu sa niekedy lisi od realneho prevedenia produktu - potvrdzujeme, ze pri Vasej aktualnej objednavke sedlo pred samotnym vyexpedovanim manualne premeriame.
Mrzia nas vzniknute komplikacie s predchadzajucou objednavkou.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

nagy
Automatikusan lefordítvaA nyereg jó minőségű (a felületi anyag jól néz ki, ahogy az egész szerkezet is). Sajnos a feltüntetett szélesség helytelenül 130 mm-es - a nyereg valójában 140 mm-es, mint a rövid típus, ezért is küldtem vissza.
Automatikusan lefordítva