SPANK SPOON 110 platformpedálok, kék
SPANK SPOON 110 platformpedálok
A SPOON 110 a legsokoldalúbb univerzális pedálok közé tartozik.|
Kovácsolt króm tengely, amely növeli az erőt és a tartósságot
|
|
Homorú profil 20 előre összeszerelt acélcsappal
|
|
A 110-es méret univerzális férfiaknak és nőknek egyaránt
|
| Szín | kék |
| Anyaga | magnéziumötvözet |
| Méret | 110 x 105 mm |
| Csapágyak típusa | ipari tokozott csapágyak |
| Profil | homorú, 16 - 12 - 16 mm |
| Szegecsek száma | 20 db (egy pedál) |
| Súly | 420 g (pár) |
| Termék azonosító | 163607 |
Változat SPANK SPOON 110 platformové pedále, zlatá
Zdravim, rad by som sa opytal ako mam pedal dotiahnut. Po odkryti tej ochrannej ciapocky som tam nasiel nejaky kluc ale ziaden imbus som tam nevopchal. Najmensi bol maly a o jeden vacsi zas velky.
Dobry den,
mate na mysli dotiahnutie pri montazi na kluku? V tom pripade pedal dotahujete imbusovym klucom - otvor je na strane osky (pri zavitoch).
Alebo potrebujete pedale vyservisovat, lebo v nich vznikla vola?
Dakujem.
Pedal zoservisovat mam namysli, lebo vznikla v nom vola a chcel som ho z vnutra dotiahnut (ako to u vacsiny pedalov funguje), ale nenasiel som spravny kluc tak ci tam je nejaky specialny alebo nieco ine
Dobry den, ano, pri servise osky/lozisk potrebujete specialny nastroj, tzv. "blind eye bearing puller". Viac o celom procese a vhodnych nahradnych dieloch tu - https://spank-ind.com/apps/help-center#how-do-i-change-the-bearings-in-my-spank-pedals.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Változat SPANK SPOON 110 platformové pedále, zlatá
Kiváló minőségű termék