Ritchey Classic Butano kormány, Ø-31.8 mm, ezüst
Ritchey Classic Butano kormány
A klasszikus Butano kormányt, mely nevét Tom Ritchey otthona közelében található ösvényekről kapta, Tom híres vegyes terepen való kerékpározáshoz tervezték. Időtlen megjelenést kölcsönöznek minden tekerésnek.A butanók egy másik értelemben is klasszikusok: nem rendelkeznek belső bowdenvezetéssel, ami megkönnyíti az összeszerelést és a karbantartást, de továbbra is kompatibilisek a Shimano EW-RS910 meghajtóegységgel. Készen állnak arra, hogy aszfalton és murván is felülmúlják a versenytársakat, ezek a kormányok kényelmet és irányíthatóságot biztosítanak.
|
Modern ergonómia murvás terepen: 12°-os szögben kiszélesedő kialakítás és ergonomikus felsőrész az egész napos kényelemért
|
|
Kompakt forma: sekély lejtés és rövid nyúlás, amely lehetővé teszi a kéz könnyű pozícióváltását túlnyújtás nélkül
|
|
Nagy tartósság: dupla húzású 6061-es alumíniumötvözetből készült az optimális merevség-tömeg arány érdekében
|
| Szín | ezüst |
| Anyag | alumínium |
| Átmérő | 31.8 mm |
| Kormány szélessége | 380 mm, 400 mm, 420 mm, 440 mm |
| Súly | 295 g-tól |
| Drop | 118 mm |
| Reach | 73 mm |
| Fellobbanás | 12° |
| Backsweep | 4° |
| Kompatibilitás | Shimano EW-RS910, kormány, Di2 |
| Termék azonosító | 396744 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések