Ritchey WCS C220 Blatte kormányszár, Ø-31.8 mm
Ritchey WCS C220 Blatte kormányszár
A legújabb Ritchey szár C220 a 4Axis szár utódja. 3D kovácsolt 7050 ötvözetből készült, belső megmunkálással a súly csökkentése érdekében. Ennek ellenére 30%-kal erősebb, mint a 4Axis. Az új 4 csavaros hüvely (4 x M4) csökkenti a súlyt, növeli a szár elülső részének torziós merevségét és csökkenti a kormányra nehezedő nyomást. Lehetővé teszi a kormány könnyű cseréjét is.|
30%-kal erősebb, mint a 4Axis szárak
|
|
Az új bilincs (4 x M4) csökkenti a súlyt és növeli a kormányszár elülső részének torziós merevségét
|
| Szín | fekete |
| Kormányszár hossza | 70 mm, 80 mm, 90 mm, 100 mm, 110 mm, 120 mm, 130 mm |
| Kormány átmérője | 31.8 mm |
| A villanyak átmérője | 28,6 mm |
| Szög | 17/73° |
| Anyaga | 3D kovácsolt 7050 alumíniumötvözet |
| Súly | 110 g (90 mm) |
| Termék azonosító | 33304 |
Helló. Ennek a Forerunnernek a szöge -17 fok? Mert a képen nem úgy tűnik, mintha lenne ilyen szöge.
Automatikusan lefordítva
Dobrý deň,
Obrázky môžu byť len ilustračné, podstatné je čo je uvedené v názve a v popise. V tomto prípade sa teda jedná o sklon -17 stupňov
Aká je šírka objímky v oblasti uchytenia riadítok ? A sú vhodné na XC ? Vopred dakujem
Dobrý deň,
podľa špecifikácie výrobcu by mala byť šírka objímky 42 mm, s použitám na XC nebude problém.
Ennek a szárnak a jelenlegi ára 2300 körül van ..lehetséges a tiéddel valamit kezdeni? Köszönöm.
Automatikusan lefordítva
Dobrý den,
pokud jste na jiném eshopu našel lepší cenu, klikněte prosím zde na webu na tlačítko "Našel jsi lepší cenu?", které najdete vedle ceny produktu a zašlete odkaz, pokusíme se cenu dorovnat. Pěkný den.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

használok
Automatikusan lefordítva