Selle Italia SLR Boost Endurance TI 316 Superflow nyereg
Selle Italia SLR Boost Endurance TI 316 Superflow L3 nyereg
Jobb és hosszabb teljesítményt nyújt az SLR Boost Endurance TI 316 Superflow nyereggel a rövid kialakításnak és a kényelmes anyagok okos elhelyezésének köszönhetően. Ez a nyereg tökéletes társ a hosszú távú élethez.|
A rövidebb kialakítás segít megtalálni az optimális kerékpározási pozíciót
|
|
Gondosan elhelyezett Light Gel Plus és a testet megtámasztó kialakítás
|
| Nem | Férfi |
| Szín | fekete |
| Nyereg szélessége | 145 mm |
| Nyeregsín anyaga | titán |
| Meghatározás | Sportos |
| Nyereg hossza | 248 mm |
| Súly | 202 g |
| sílécek (átmérő) | 7 mm |
| Termék azonosító | 111165 |
Ahote, pls toto sedlo má akú šírku ? Podľa označenia je to 130mm Ale nad ikonou "vložiť do košíka" je označené ako L3 145mm.
Dik
Ahoj,
vdaka za upozornenie - jedna sa o 145 mm verziu.
Zdravím máte toto sedlo ako testovacie,v prípade že by nesadlo?vopred dakujem za odpoved,s pozdravom
Dobrý deň,
Mrzí nás to ale zatiaľ toto sedlo ako testovacie nemáme.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések