LOOK 795 Blade 2 RS Disc váz, csapat fekete szatén/fekete fényes
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
LOOK 795 Blade 2 RS Lemezkeret
A LOOK 795 Blade 2 RS váza aerodinamikailag optimalizált a maximális teljesítmény érdekében, kialakítása pedig a kezelhetőség javítását célozza még szeles körülmények között is.|
A teljesen integrált karbon pilótafülke optimalizált aerodinamikával és ergonómiával precíz vezérlést biztosít
|
|
A geometria a versenyzési igényekhez igazodik, optimalizálva a versenyző pozícióját a jobb aerodinamika érdekében
|
| Szín | csapatnak fekete szatén/fekete fényes |
| Váz | 795 BLADE RS lemez |
| Kormány | LOOK Combo Aero Carbon (XXS: 38 mm XS/S: 40 mm M/L: 42 mm XL: 44 mm) |
| Kormányszár | LOOK Aero Carbon -7° (XXS: 80 mm XS: 90 mm S: 100 mm M/L: 110 mm XL: 120 mm) |
| Shell kompatibilitás | max. 32 mm |
| Átütőtengely | Elöl: 100 mm X12 P1.5 THRU CONICAL / Hátul: 142 mm X12 P1.5 THRU CONICAL |
| Súly | 1315 g (S) (Tömeg villával, kormánnyal és tengelyekkel együtt) |
| Termék azonosító | 298963 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések