RockShox Judy Gold RL Solo Air 26" rugós villa, 100 mm
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
RockShox Judy Gold RL Solo Air 26" rugós villa
Prémium teljesítmény legalacsonyabb áron. A Judy mostantól az MTB és E-MTB futóművillák teljes skáláját lefedi, 30 mm-es csúszkákkal és tengely- és oszlopopciókkal bármilyen specifikációhoz. Ezenkívül a Gold modellcsalád alumínium vitorlázógépeket és Motion Control csillapítópatront kínál.|
Új grafika a friss és prémium megjelenésért
|
|
Motion Control csillapítás lassú kompressziós zárolási lehetőséggel
|
|
A 30 mm-es alumínium sikló Fast Black felülettel ötvözi a merevséget és a könnyű súlyt a prémium megjelenéssel
|
|
Könnyen és jól állítható Solo Air légrugózás
|
| Szín | fekete |
| Rugóút | 100 mm |
| Villanyak | egyenes 1 1/8" |
| Súly | 1,628 g |
| Vitorlázók | 30 mm (alumínium) |
| Offset | 40 mm |
| Csillapítás Patrónus | Mozgásvezérlés |
| Kerékméret | 26" |
| Kerék rögzítése | gyors kioldóval |
| Termék azonosító | 187094 |
Változat RockShox Judy Gold RL Solo Air 26" odpružená vidlica, 100 mm
Vidlica je aj s tapered krkom ? Zdvih 120 mm ?
Dobry den prajem,
zial aktualne 120mm 26" vidlica s tapered krkom dostupna nie je.
Jedine 100mm Reba s 15x100 oskou - https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/vidlice-a-tlmice/odpruzene-vidlice/vidlice-26/rockshox-reba-rl-a2-26-odpruzena-vidlica-100-mm.html, prip. s tapered krkmi potom uz len dirtove modely RS Pike alebo Marzocchi Bomber DJ.
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések