SR SUNTOUR Epixon RLR 26 TS QR rugós villa, 100 mm
SR SUNTOUR Epixon RLR 26" TS QR rugós villa
Légvilla alumínium nyakkal, XC-hez és hegyi kerékpározáshoz tervezve.|
Hidraulikus csillapítás
|
|
Tömörítés beállítása
|
|
Távoli elzárás
|
| Szín | fekete |
| Rugóút | 100 mm |
| Villanyak | egyenes 1 1/8" |
| Modellév | 2018 |
| Rugóút | 100 mm |
| Jobb oldal | RLR |
| Bal oldal | légrugós |
| korona | kovácsolt |
| Belső lábak | 32mm/AL7050 |
| Külső lábak | Magnézium |
| Fékek | Utólagos rögzítés, tárcsa 160 mm (max.) |
| Nyak | 1.1/8“, Al alloy (TS) |
| Súly | 1790 g |
| Tengely | gyorskioldó, 9 mm |
| Kerékátmérő | 26" |
| Termék azonosító | 60453 |
Sziasztok az SR Suntour XCM-V3 helyett szeretném használni, 26. körhöz. Lehet darabonként cserélni vagy valami speciális módosítás szükséges? A kormányzár benne van a csomagban, vagy meg kell vásárolni?
Automatikusan lefordítva
Dobry den prajem,
na novu vidlicu bude potrebne len prehodit konus (crown race) z krku povodnej vidlice, skratit krk na pozadovanu dlzku (toto vieme pripadne poriesit aj u nas - pozadovany ukon na skratenie krku prosim len poznacte do poznamky k objednavke), narazit noveho jezka (napr.: https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/hlavove-zlozenia/jezkovia-a-krytky/jezko-force-pre-ahead-1-18-al-kompletny-cierny-.html, opat rovnako ako so skratenim krku, jezka vieme narazit aj u nas) a vidlicu mozete nahodit
Lockout packa je sucastou.
Helló
a leírásban max. féktárcsa mérete 160mm, gondolom ez úgy értendő, hogy a fék közvetlenül a villán van.
Szóval lehet 200-as tárcsám is (adapteren fékkel)...?
Köszönöm
Márton
Dobry den,
vyrobca odporuca s vidlicou pouzivat s adapterom max. 180 mm kotuc.
Jó, érdekel ez a villa és szeretném tudni, hogy lehet-e még emelni 130mm-ig.
Automatikusan lefordítva
Dobrý deň,
Zmena zdvihu na 130mm nie je možná. Zdvih vieme zvýšiť na 120mm servisnou úpravou za poplatok 20 EUR. V prípade záujmu to uveďte do poznámky k objednávke.
Szia, fel lehet emelni 120-ra? ha igen mit kell vennem?
Automatikusan lefordítva
Dobrý deň,
ospravedlňujeme sa Vám za neskoršiu odpoveď. Zmena zdvihu je možná, vykonáva sa internou úpravou a vieme ju vykonať u nás v servise : https://www.mtbiker.sk/shop/informacie/servis-cennik.html .
Dobrý deň,
Bude na tuto vidlicu pasovat aj naboj s RU 5x100? Ďakujem
Dobry den,
ano, vidlica ma standardne QR patky, naboj bude sediet.
Helló,
Tapperes?
Zdravím,
krk je rovný 1 1/8".
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Elegáns megoldás egy régebbi, rugós villával ellátott kerékpárhoz. A zsolnai készséges személyzet azonnal beleütközött a nyakába és a tálba a régi villából, amit magammal hoztam.
Automatikusan lefordítvaEnnyiért gyerekbiciklibe remek villa, a löket simán cserélhető 80, 100 és 120 mm-re, én 80 mm-re lejjebb eresztettem és 24"-es bringára adtam a fiamnak.
Automatikusan lefordítva