RockShox Lyrik Select Charger RC 27,5" rugós villa, 180 mm, eltolás 46 mm
Regisztrált külföldi áfafizetőként nullás áfával vásárolhatsz nálunk További infók
RockShox Lyrik Select Charger RC 27,5" felfüggesztő villa
Minden lejtmenethez, ugráshoz, de ahhoz is, hogy mindenre eljusson a kettő között. A R ockShox Lyrik Select egyesíti a frissített DebonAir légrugót a megbízható Charger RC lengéscsillapítóval a páratlan irányíthatóság és pontosság érdekében az utakon.|
A Maxima Plush Dynamic Suspension kenőanyag csökkenti a súrlódást, tovább tart és növeli a felfüggesztés teljesítményét menetről menetre
|
|
A DebonAir™ légrugó kellemesen sima futást biztosít, és magasabb futási magasságot tart fenn a nagyobb magabiztosság érdekében
|
|
A töltő RC csillapítása alacsony kompressziós aránnyal és visszapattanás-szabályozással rendelkezik
|
|
A Maxima Plush csillapító folyadék csökkenti a súrlódást és csillapítja a lengéscsillapítók zaját
|
| Szín | fekete |
| Rugóút | 180 mm |
| Villanyak | kúpos (tapered) 1 1/8" - 1.5" |
| A kerék átmérőjéhez | 27.5" |
| Offset | 46 mm |
| Tengely típusa | Maxle Stealth 15 x 110 mm (Boost) |
| Ebike-hoz alkalmas | Igen |
| Nyak | Kúpos 1,5″ – 1 1/8″ |
| Csillapítás beállítása | kerék a koronán |
| Csomag tartalma | villa, tengely, 2x token, 1x sündisznó, 1x sárvédő |
| Csillapítás | Joviális |
| Külső gumi max. szélessége | 81 mm |
| Min./Max. féktárcsa átmérője | 180mm/220mm |
| Súly | 1976-2021g (a kerék átmérőjétől függően) |
| Termék azonosító | 319592 |
Jelenleg nincsenek itt kérdések
Itt választ kaphatsz kérdéseidre a szállítással, fizetéssel, biztonsággal és sok mással kapcsolatban.

Jelenleg nincsenek itt értékelések